Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a görbém? Véleményt...

Milyen a görbém? Véleményt kaphatnék illetve mik olvashatók le róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 17. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is 9-10.-e körül volt pé-d,amikor ugyanis nem voltatok egytütt.Az,hogy nem sikerült ebben a hónapban a babó,azt az mutatja,hogy párnap múlva a hőd leesett,majd felugrott.Ha hülyeséget írtam,javítsatok ki.:),de szerintem így van.

Ha akartok babát próbáljatok többet együtt lenni!

2010. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem 16 án volt pé-d ugyhogy reménykedhetsz jükor voltatok együtt.
2010. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg az utolsó ha csöndben maradt volna bölcs maradt volna... vagy hogy van:D:D

16-án?? hisz az tegnap volt:D biztos hogy nem!

szerintem is inkább 9.e. és mivel előtte sűrűn voltatok együtt, nem valószínű, hogy a 7.ei katonák életben maradna olyan sokáig!... de hátha!:D

2010. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a ciklus 16 i napján okoska!!

Te is bölcsen tennéd ha nem irnál ostobaságot.

2010. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9-én volt tüszőrepedés. Sajna akkor nem voltatok együtt. De hátha a 7-ei kisfickók bírták addig. Azt javaslom ne éld bele magad, mert szerintem ebben a ciklusban nem lesz baba a görbe alapján! :(
2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint a 16. ciklusnapon esett a hőd, s a következő nap emelkedett, tehát az ovud a 17. cn-on volt. Ovu előtt esik ugyan is a hő.
2010. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)


Ahogy nézem a görbédet, szerintem február 12-én pénteken, a 16. ciklusnapodon volt peteérésed. Én tavaly mikor teherbe estem, kb így nézett ki peteéréskor a görbém, mint neked. Peteéréskor néhány tizedet leesik és azt követően megemelkedik szintén néhány tizedet. Azóta is magasan maradt a hőd, eddig szerintem babagyanús a dolog, hiszen utána voltatok is együtt pároddal.

Remélem, hogy álmotok beteljesül:)

36 hetes kismama

2010. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat de látom kissebb vita alakult ki hogy mikor volt pém! csak egy baj van hogy nekem még halvány lila gőzőm sincs mikor volt ugyanis ovu fájdalmat ét hónapja nem érzek! ellöte rendszeresen fájdogált ott lent a petefészkemnél
2010. febr. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!