Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Bővebben lent véleményt...

SOS! Bővebben lent véleményt kaphatnék?

Figyelt kérdés
ha teherbeesel utana még jelentkezik a menstruacio?mert személy szerint decemberben elmaradt, januarban megjött, februarban szintén elmaradt a menzeszem, viszont teszteltem és negativ lett, szoval tapasztalatok?miutan teherbeestel meg jelentkezett a menzesz ?
2010. márc. 4. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul a menzesz terhesség alatt, de ha negatív volt a teszted, akkor nem valószínű a terhesség. Rendes vérzésed volt? Mikor voltatok együtt?
2010. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendes vérzés, csak nem 6 napig tartott, hanem már előtte 6 nappal is gyenge volt, szoval csak 6 naputan kezdett jönni mintha akkor indult volna...amugy novemberbe voltunk együtt utojára...
2010. márc. 4. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha novemberben voltatok együtt utoljára, akkor már régen ki kellett volna mutatnia a tesztnek. VAlószínű nem vagy terhes, csak még nem állt be a ciklusod, viszont nem ártana megnézetned magad egy nőgyógyásszal:)

És a stressz is elősegíti a rendszertelen, kimaradozó vérzést, nyugi:)

2010. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
november ota, mar ki kellett volna mutassa a teszt. nem vagy terhes, de nezesd meg magad egy orvossal, hogy biztonsaggal megnyugodhass, hogy semmi mas bajod nincs
2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok szakértő de a terhességi teszt is tévedhet...probáld meg mégegyszer és ha akkor is negatív akkor sztem nem vagy terhes vagy elvetéltél..de mondom én egyáltalán nem értek ehhez csak leírtam amit gondoltam
2010. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha novemberben voltatok együtt utoljára, akkor már látszódnia kellene a pocakodnak és már talán a baba mozgásait is éreznéd.
2010. márc. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!