Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. DPO-n kaphatnék téves...

15. DPO-n kaphatnék téves negatív eredményt? Vagy már eléggé biztos eredmény lenne?

Figyelt kérdés
holnap reggeli vizeletből 10 essel csinálnám.
2010. júl. 6. 14:56
 1/8 A kérdező kommentje:
1 tesztem van érdemes ellőnöm?
2010. júl. 6. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:
15. napon elméletileg elég biztos a teszt, főleg a 10-es. Ha tuti, hogy a 15. nap, és nem később volt peteérés, akkor elég biztos a negatív.
2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint ha az jön ki. nyugodtan ellőheted már szerintem.
2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor kaphatsz bármilyen téves eredményt. Több válaszoló írta már, hogy már tudták az orvos által, hogy babát várnak, a tesztek mégis negatívak voltak. De vannak ám nők itt szépszerével, akik álpozitívat teszteltek, mert hibás volt a teszt. Tesztelhetsz, persze, de nekem az orvosom mondta: sose vedd készpénznek, amit a teszt jelez. Márpedig egy nőgyógyász azért jobban tudja...
2010. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítőkész szándékokat.. 95% ban biztos vok h holnap reggel lenne a 15 dpom. lehet várok még egy picit. köszönöm:)
2010. júl. 6. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:
2010. júl. 7. 06:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! :)))))
2010. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:):):)
2010. júl. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!