Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma erős pozitív lett az ovu...

Ma erős pozitív lett az ovu tesztem, kiértékelésben tanácsokat kaphatnék Tőletek?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam,ma délután 17 órakor olyan erős lett az ovutesztem,hogy a T csík majd leugrott a tesztről! Most,21 órakor csináltam még egyet,van T csíkom de most nem olyan nagyon erős.A petefészkem nagyon szúr,nyilallgat.Szerintetek mikor van-lesz tüszőrepedésem?Vagy esetleg a halványabb csík azt jelenti,hogy meg is repedt a tüsző most este?
2009. nov. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A teszt az LH hormon szintjét méri. Azonban az LH hormon csúcsa, amit pozitív tesztként látsz, nagyon rövid, alig pár óra. Teljesen természetes, hogy ötkor pozitív a teszt, később pedig halványodik. Az LH hormon így termelődik. Ez nem jelenti azt, hogy ma este feltétlenül tüszőrepedésed van. Benne is van a tájékoztatóban, hogy a tüszőrepedés 36 órán belül VALAMIKOR várható. (Többnyire másnap reggel van.)


Amint pozitív a teszt, onnantól egészen az első negatív napig érdemes szeretkezni a babáért minden nap.

2009. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a minden 2. nap nem elég?
2009. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második nem értem a kérdésedet!?

Mi a baj a 18-as arikáimmal?

Én és a párom imádunk szexelni,nem csak babagyártás céljából.

És nem is az akcióink sűrűségéről kérdeztem.

2009. nov. 13. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Húúú már értem,mire írtad! Bocsi,mi minden nap szexelünk,most csak az ovuval kapcsolatban akartam világosan látni.
2009. nov. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!