Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Aggódjunk?

Szerintetek? Aggódjunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal augusztus óta próbálkozunk a babával,de valamiért nem sikerül.. Ebben a hónapban rengeteg folyásom van,magasabb testhőm,fejfájásom,gyenge alhasi görcseim,feszülnek és fájnak a melleim.. Azt hittem a jelek alapján,hogy végre terhes vagyok.. Hát nem. A teszt negatív. :( Van valami bevállt praktikátok amivel rá lehet segíteni a foganásra? Kezdjünk aggódni? Válaszotokat köszönöm! 21/N

2015. febr. 15. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, késik a mensid vagy megjött már? Én a mensi napján negatívat teszteltem aztán 4 nap múlva halvány pozit :)
2015. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából 20-a környékén kellene megjönnie. Mindig csinálok előtte és utána is.. Már nagyon aggódunk,mert 13évesen megerőszakoltak és akkor sajnálatos módon teherbe estem.. Tehát volt egy abortuszom.. :( De az orvos akkor azt mondta minden rendben lezajlott és tutira lehet gyerekem.
2015. febr. 15. 01:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Uhh, ez szőrnyű :(:(! Viszont.. ne aggódj, mert még simán lehet pozi a teszted..mi is augusztus óta próbálkoztunk és most tudtam meg h terhes vagyok :) Mint ahogy írtam a mensi napján is még nega volt a tesztem.
2015. febr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Ő tudja megállapítani ha gond van. Segíteni is csak ő tud, ha gond van. Bármi lehet. Pl. hormon probléma. Egyébként ovulációs teszttel figyelheted mikor van peteérésed. Úgy könnyebb elkapni a megfelelő pillanatot az együtt létre.
2015. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 év után szokták ajánlani a dokit.
2015. febr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvossal a szervi problémákat zárjátok ki (férfi és női oldalról is). Ha minden negatív, akkor érdemes lenne pszichológust felkeresni. A kora kamaszkori trauma akár erre is kihatással lehet. Elképzelhető, hogy néhány alkalom már segítene. Ha csak annyit, hogy a rástresszelést oldja egy kicsit, az is jelentős előrelépés lenne, hiszen ilyenkor a szervezet biokémiai úton gátolja a teherbeesést.
2015. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom, ami Veled történt anno.

Másodszor, szerintem nincs okod aggódni. Fél év, még nem a világ vége. A meddőségiben is 1 év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak Veletek. 21 éves vagy, és még fiatal.

Én 37 vagyok, évek óta nem jön a baba... :-(

2015. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Igen én is 1évet hallottam,addig dokihoz sem megyek ezzel a problémával. Napokon belül meg kellene jönnie. (konkrétan 3 nap) Úgyhogy most reménykedek,hogy nem fog megjönni! :) #1! Gratulálok! Sok boldogságot és könnyű szülést neked! :)
2015. febr. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!