Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok? Tobbi lent

Most terhes vagyok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
ma csinaltam tesztett pozitiv lett nem is jott meg a havim ebbe a honapban.elmentem dokihoz,o nem latt semmit csak annyit hogy meg fog jonni.mondta vigyem el a tesztett es vizeletet csinaltassak. a mult honapban csak egy napig tartott a verzesem (gondoltam a sok feszultseg kihatott ram) de ezek alapjan is csak ketelkedik az orvos,hogy talan talan de nem hiszi hogy az lennek. a mellem sem feszul semmi. kiszamolta elvileg most lennek 4 hetes. mi lehet ennek az oka? nagyon felek hogy becsuszott e mert ez lenne a 2 abortuszom.
2015. febr. 13. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
már az en empatikus lelkemet is bantja.
2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csúszik be csak úgy egy gyerek! Ahhoz kell találkoznia egy petesejtnek és egy spermiumnak.
2015. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom...2.abortusz???? miért nem figyelsz ha nem szeretnél babát? vagy a védekezési módszereket nem ismered????? Mi mit meg nem tennénk egy babáért más meg már a sokadik abortuszra megy....Nagyon remélem hogy nem vagy terhes!!!!!!!!!!!
2015. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bizom benne, hogy nem vagy terhes! Az ilyen ostoba és felelötlen emberböl már van éppen elég!!!!!!
2015. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

teljesen igazatok van. igen egy felelotlen ember vagyok ez igy igaz. de ennyire el kene itelni? ha korai a baba nem erzi a fajdalmat nem? kb 4 hetes lehetek. az meg csak egy sejt. ezzel arra akartm celozni ,ha az ember igy van az orvosok miert akarjak jobban huzni ha mindenkepp abortuszt akarok? meg meg sem vizsgalt semmi a tesztet kerte nem volt eleg hogy mondtam mind a 2 on csik jott ki. ezek amugy milyen orvosok? fogamzasgatlot fogok szedni sajnos kesoi ez a gondolat is tudom

..

2015. febr. 17. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!