Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok, ha...

Szerintetek terhes vagyok, ha igen mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon megvagyok ilyedve, tudom a saját hülyeségem... De a barátom vasárnap délután nem bírta ki, és elkezdtünk szeretkezni, én nem akartam ezért is, az aktus nem tartott tovább 5-10 percnél. Mikor kivette még úgymond "könnyített" magán ( az is néhány percbe bele tellet) , hogy megnyugtasson, hogy nem bennem ment el... De nem tudom biztosra, hog, az előváladéktól lehetek-e terhes.:( Nagyon félek... Ráadásul már 5 éve meg van és még mindig nem állt be ezért anyával, már régebben, kértünk időpontot a nőgyógyászhoz, de most ha kiderül, hogy terhes vagyok, anya előtt, hogy nézzek a szemébe?

Kérlek segítsetek, szerintetek terhes vagyok? Vagy ha igen akkor, mit tennétek ilyen helyzetben? Kérlek válaszoljatok. Tudom én is meg a barátom is, hülyék voltunk, de bánjuk is az egészet... Nagyon. :(


2015. febr. 12. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Lehetsz terhes az előváladéktól is. Próbálj meg az előtt csinálni egy tesztet mielőtt mentek a dokihoz, így megnyugszol ha negatív, és nem kell izgulnod a dokinál.
2015. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Az aktus után elmehettetek volna 72 órás tablettát íratni, akkor nem kellene aggódni és bánkódni. Így, hogy nem élvezett beléd, csökkentette a terhesség esélyét, de nem kizárt - az azért nem egy biztonságos módszer. Én a helyedben megemlíteném az orvosnak, hogy volt egy ilyen aktus. Nem tudom, mikor mentek nőgyógyászhoz, de nagyon kicsi terhességet meg sem tud állapítani. Hány éves vagy amúgy?
2015. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Óvszer! Ne legyetek felelőtlenek!
2015. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Most már maximum imádkozhatsz, más lehetőség nincs.
2015. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ne idegeskedj,igen kicsi az esély,hogy ettől terhes lennél,de ne kelljen megtörténnie a bajnak,tudod ez nem játék...vagy óvszerrel védekezzetek,vagy írass a nőgyógyásszal fogamzás gátlót.
2015. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Mikor kell megjönnie? Amúgy az esély nem kevés, ezt nevezik sokan megszakításos védekezésnek...
2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Mondd meg a barátodnak,ha nincs nála gumi,akkor igenis bírja ki! Ha szeret megérti,ha nem "könnyítsen magán" máshol. Tessék védekezni és nem lesz min parázni.amúgy nyugi,nem gondolom,hogy sikerült.
2015. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy nem. :/ 15 vagyok sajnos és holnap délután megyünk. Sokat olvastam arról, hogy pár perc után, ha nem megy el akkor nem lehet. De nagyon félek. :/
2015. febr. 12. 21:59
 9/15 A kérdező kommentje:
3.-án kellet volna, megjönnie. De azért megyünk holnap a dokihoz, mert sose rendes. Mindig késik. :(
2015. febr. 12. 22:01
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
15 éves vagy?? Istenem,még gyerek vagy!!Miért kell 15 évesen ész nélkül szexelni??Ha az én lányom lennél,agyonütnélek,az biztos!!!!
2015. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!