Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok, ha...

Szerintetek terhes vagyok, ha igen mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon megvagyok ilyedve, tudom a saját hülyeségem... De a barátom vasárnap délután nem bírta ki, és elkezdtünk szeretkezni, én nem akartam ezért is, az aktus nem tartott tovább 5-10 percnél. Mikor kivette még úgymond "könnyített" magán ( az is néhány percbe bele tellet) , hogy megnyugtasson, hogy nem bennem ment el... De nem tudom biztosra, hog, az előváladéktól lehetek-e terhes.:( Nagyon félek... Ráadásul már 5 éve meg van és még mindig nem állt be ezért anyával, már régebben, kértünk időpontot a nőgyógyászhoz, de most ha kiderül, hogy terhes vagyok, anya előtt, hogy nézzek a szemébe?

Kérlek segítsetek, szerintetek terhes vagyok? Vagy ha igen akkor, mit tennétek ilyen helyzetben? Kérlek válaszoljatok. Tudom én is meg a barátom is, hülyék voltunk, de bánjuk is az egészet... Nagyon. :(


2015. febr. 12. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó felelőtlenség volt...


15 éves lányom van...De örülök, hogy totál más.


egy korábbi.

2015. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát a dokinál kiderül minden holnap. remélem anyád rájön, hogy a kislánya szexel. ráadásul ilyen felelőtlenül.... az lenne a minimum, hogy fogamzásgátlót irtanék fel.
2015. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tény: védekezés nélkül dugtál.


Kérdés: lehetsz-e terhes.


Válasz: igen.

2015. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha terhes lettél, az még holnap nem derül ki, mert alig telt el idő, de ne nyugodj meg, két hèt múlva a biztonság kedvéért csinàlj tesztet!

És ilyen GYEREKKÉNT vagy ne szexelj, vagy ha szexelsz, akkor nőlj fel hozzá és ésszel csinàld!

Mellesleg ha Anyukád azt hiszi, hogy még szűz vagy, akkor holnap nagy valószínűséggel megtudja, hogy nem...

A barátodnak meg küldök egy virtuàlis taslit, amiért nem tud ésszel gondolkozni, hanem a farkával...

2015. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
Bunkó leszek, de remélem teherbe esel. Tanulnál belőle, az tuti! :D
2015. febr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!