Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok? Tobbi lent

Most terhes vagyok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
ma csinaltam tesztett pozitiv lett nem is jott meg a havim ebbe a honapban.elmentem dokihoz,o nem latt semmit csak annyit hogy meg fog jonni.mondta vigyem el a tesztett es vizeletet csinaltassak. a mult honapban csak egy napig tartott a verzesem (gondoltam a sok feszultseg kihatott ram) de ezek alapjan is csak ketelkedik az orvos,hogy talan talan de nem hiszi hogy az lennek. a mellem sem feszul semmi. kiszamolta elvileg most lennek 4 hetes. mi lehet ennek az oka? nagyon felek hogy becsuszott e mert ez lenne a 2 abortuszom.
2015. febr. 13. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

6-8 hetes terhességgel érdemes dokihoz menni, előbb nem fog látni ő sem semmit...

Nem csoda, h a 4 hetes terhességet nem látta..

2015. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első is írta. De ezt a dokid nem mondta ??
2015. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem mondta csak ennyit amit irtam.nagyon ciki a 2. abortusz?
2015. febr. 13. 17:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé... Védekezni kéne, vagy ha már elmaradt, akkor esemény utánit bevenni.
2015. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ez ciki, vagy nem ciki. A 2. Gyerekedet szeretnéd elvetetni... Inkább gáz, és szomorú és még van pár jelzőm rá. De a ciki pont nincs közte . Hogy csúszhatott amugy be ? Nem védekeztél ? Vagy kiszakadt a gumi ? Vagy nem vettél be gyógyszert ?
2015. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vedekeztunk gumival de nem figyeltuk a vegen.akkot ez lehetseges bogy kiszakad?. van egy kozel 2 eves gyermekem es csak meltanyosan kapom a gyest ra es abbol vagyunk egy honapig . a babam szuletes utan egy evvel felelotlenseg miatt lettem terhes utana tablettat szedtem 3 honapig de eleg draga volt. a paromnak munkaja sincs csak max alkalmi munkak ami mar 3 honapja nincd? 2. abortusznal is fordulhatok a csaladvedelemhez hogy fele arat fizessek erte? meg ez is nehez. de nem gondoltam volna. maskor nem bizok a gumiban van
2015. febr. 13. 17:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van interneted, mert úgy látszik arra telik, használhatnád tájékozódásra, pl nem árt aktus után ellenőrizni, nem szakadt-e ki az óvszer...
2015. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bizz a gumiban, csak ellenőrizd a végén. A többiről nem tudok nyilatkozni nem volt abortuszom. Remelem nem vagy terhes !
2015. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Köttesd is el magad....egy amőbának is több esze van.De nálunk ez nagy szokás,amig az agynélkülieknek jár támogatás és nem kényszerülnek munkára....DE INTERNETRE ARRA VAN LÓVÉ!!!
2015. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te egy felelőtlen, egyszerű ember vagy. Pozitív teszt=terhesség.

Basszus, én miért nem vagyok csak úgy terhes? Azért, mert védekezek normálisan. Tudom, hogy nem ez a kérdés, de nincs elég bajotok?!

Abortusz helyett add örökbe az a gyereket, mert a gondatlanságotok miatti sorozatos abortusz

2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!