Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt után ma...

3 pozitív teszt után ma reggel elkezdtem vérezni. Elég erősen, mintha normálisan a menzeszem lenne. Ez tényleg az? 17. -én kellet volna megjönnie, de nem jött és csináltam tesztet. Pozitív volt ugyhogy most nem értem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 10:30
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Szia 2-eske!

Megvagyok köszönöm, ujra gőzerővel "dolgozunk" a babán. Most lesz egy romantikus hétvégénk, ugyanis az anyósomék mennek el hétvégére és mi meg megyünk oda "őrizni" a házat. A férjem azt mondta hogy van egy meglepije. Amugy épp ma van peteérésem. Hát... Remélem! :))

2008. szept. 5. 07:43
 32/32 lincsi92 válasza:
Sziasztok. En meg új vagyok itt.nem tudom higy miert de 7 nap keses utan meg jott(nem várt)de 3 pozitiv tesztem van. Most ez mi lehet? El veteltem vagy csalhatott a teszt?
2016. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!