Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred minden délután...

Miért ébred minden délután sírva, nyűgösködve a 2,5 éves lányom? Reggel miért ébred normálisan?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy én veszem fel, megdajkálom, ugyanabban az ágyban alszik, nincs melege, nem fázik, enni-inni jó fél óra hosszat még biztos nem kér... Lövésem nincs!
2011. júl. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindig így ébred. Nem is tudom ébredt-e valaha úgy hogy nem sírt volna. Az okát én sem tudom, de visszaemlékszem kiskoromban én is sírtam délután ébredés után, szerintem azért mert ilyenkor nyűgösebb voltam, nehezebben tértem magamhoz mint reggel.
2011. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam is 2,5 éves, és van, hogy sir, ha felkel délután. Semmi baja, nem éhes, nem szomjas, mégis bőg, de olyan hisztis-sírás. Őszintén engem idegesit....:(
2011. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, olyan kétségbeesetten tud sírni, és rendben van, én megdajkálom fél óra hosszat is, de mi lesz a böliben?
2011. júl. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!