Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt után ma...

3 pozitív teszt után ma reggel elkezdtem vérezni. Elég erősen, mintha normálisan a menzeszem lenne. Ez tényleg az? 17. -én kellet volna megjönnie, de nem jött és csináltam tesztet. Pozitív volt ugyhogy most nem értem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 10:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Te annyira kedves vagy, nagyon köszönöm, nem is tudod mennyit segítettek a szavaid. Nem élem bele magam. Nagyon félek most már!!! Neked nagyon boldog babavárást kívánok!!!
2008. aug. 20. 11:05
 12/32 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenképpen jól esnek a bíztató szavak, de én csak történeteket írtam le, hogy ilyen is van. Nagyon örülök hogy tudtam segíteni!!! Teljesen átérzem amit most Te! Szóval ha ma nincs doki akkor holnap menj el! És mindenképp ÍRD MEG!!!!! Veled vagyok! :)

2-eske :)

2008. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal elmennék orvoshoz, mégpedig azért mert elképzelhető, hogy azért vérzel, mert nem méhben, hanem mondjuk a petevezetékben van a pici. Sógornőmmel ez volt, épphogy elért a dokihoz, még nem kellett eltávolítani a petevezetőt. Amúgy azt mondják, ha görcsa van az nagyon nem jó, azonnal orvoshoz kell menni. Mert ha méhben van akkor nincs "gond" báááár... ha mondjuk nem az volt a baj, hogy nem tapadt meg, hanem az hogy elhalt, akkor maradhatott ott valami a sejtecskéből.. igazi baj akkor van ha nem jut el a méhig a sejtecske. Tehát ne várj, hanem menj kórházba, mondd el mi volt és győződjenek meg róla, hogy a helyén volt a pici és nem méhen kívül.
2008. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
lehet egy emlékező mensi is, első hónapokban ilyen előfordulhat. Úgy olvastam az hamarabb elmúlik, és kicsit más is, mint a normális. Sajnos, lehet egy spontán vetélés is:( Várd meg, hogy mi lesz ma, és szerintem jó lenne elmenned dokihoz, hogy megnézzen! Tényleg fontos ilyenkor, hogy ha fenyegető vetélés veszélye ven, hogy időben elmenj dokihoz, és megfelelő kezeléssel(gyógyszeres) még megmenthető a baba!!! Ha megnyugtat, akár ma is bemehetsz ügyeletre..
2008. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De ilyenkor ha vérzek hogyan vizsgál meg a doki? Ilyenkor is ultrahanggal vagy valahogy máshogy?
2008. aug. 20. 12:21
 16/32 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon rendesek vagytok hogy ennyien válaszoltok

A 2. válaszolónak üzenem, hogy majd jelentkezem!!

2008. aug. 20. 12:24
 17/32 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Mikor volt vetélésem, akkor kézzel és uh-val is megvizsgált, pedig véreztem. Megoldják, ne aggódj! Ez a dolguk, szóval irány a korház, nehogy késő legyen!
2008. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Várok még 1 napot, meglátom hogy mi lesz és ha ugy van akkor holnap elmegyek....

Majd jelenkezem itt hogy mi van! Addig is köszi!

2008. aug. 20. 12:35
 19/32 anonim ***** válasza:
Addig viszont ha tudsz feküdjél, vagy pihenj, ne emelj és ne csinálj fizikai munkát! Drukkolok hogy minden rendben legyen!
2008. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
szia én is leirom a unokanövérem történetét. 5 hetesen ugytudta meg hogy terhes hogy elöntötte a vér és görcsölt is. és semmi baja nemlett, általában ha elvetél valaki akkor darabos. ha neked nemvolt az akkor nincs gond . de én még ma bemennék a dkorházba mert ha baj van adnak erösitötö.
2008. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!