Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt után ma...

3 pozitív teszt után ma reggel elkezdtem vérezni. Elég erősen, mintha normálisan a menzeszem lenne. Ez tényleg az? 17. -én kellet volna megjönnie, de nem jött és csináltam tesztet. Pozitív volt ugyhogy most nem értem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 10:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Sajnos spontán vetélés.
2008. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Sejtettem.. Ugy sírtam reggel amikor megláttam a vérzést. És most el kell mennem dokihoz?
2008. aug. 20. 10:37
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. aug. 20. 10:37
 4/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vetélés, mert 3 teszt nem hazudik. Ha tudsz menj dokihoz!!!! De leírom az én történetemet! nekem 5 nap késés után és pozitív teszt után megjött, de nem volt darabos és nem voltak görcseim. Ez volt 1 hete. 2 napig rendes mennyiségű vér volt, majd pár csepp és egyre barnább majd mostmár csak néha-néha 1-2 csepp barna, el is voltam keseredve, bőgtem..., sőt a hőm is leesett 3 tizedet. Hétfőn voltam dokinál és az uh-n ott volt az 5 mm-es petezsák. :) Azt mondta a doki hogy előfordul néha vérezgetés (lehet a méhszájből), de ha görcs is van az már baj. Írt fel Utrogestan-t mostmár csak 1 csepp barna van néha. Úgyhogy van remény. Én kívánom neked hogy minden rendben legyen! Azért még én is izgulok, mert jövöhéten megyek vissza, mert a szikhólyagra annyit írt hogy sejthető. Mindenképp menj el dokihoz!!!! Szorítok! És Gratulálok!
2008. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök hogy neked sikerült! Nekem sem darabos, és reggel görcsöltem de most már nem. Nem tudom, nem merek reménykedni. Pedig annyira szeretném. És ha mégis sajnos ugy lenne hogy vetélés akkor mennyi idő után próbálkozhatunk ujra babával? Lehet rögtön vagy várjak?
2008. aug. 20. 10:44
 6/32 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell várni. Nagyon sokan vannak, akik terhesek voltak és nem is tudtak róla, mert megjött nekik, csak max késett egy kicsit. Mivel ilyenkor nincs szükség egészségügyi kaparásra nem kell kivárni a 3 hónapot. Azért én szorítok Neked, menj orvoshoz, ha elmúlt a vérzés. Sok sikert!
2008. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

ha vetéle´s ez még inkább csak egy nem rendesen megtapadt sejt ami leválik a menzesszel. a doki max úgy tudja megnézni hogy mi is történt hogy vesz töled vért és 2 nap múlva megint ha a hcg szinted ezalatt nem nött akkor vetélés.

próbálkozni lehet nyugodtan mert ez egy menstruáció igazábol.

de ha nincsenek görcseid és eláll a vérzés nromálisan akkor nincs értelme dokihoz menned, kb 2 hét múlva tesztelj (addig ha lesz peteérésed nyugodtan lehet próbálkozni) és negatív akkor az a baba nem tapadt meg ha pozitív várj még 2 hetet és megint tesztelj ha akkor is pozitív akkor mehetsz dokihoz akkor már talán szívhang is lesz.

2008. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok!! Tényleg sokat segítettetek!
2008. aug. 20. 10:56
 9/32 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló vagyok. Semmiképp ne éld bele magad, és ha ott marad akkor csak boldogabb leszel. Nézd. Nekem május 26-án volt már egy spontán vetélésem, sajnos. Azóta megszakítással védekeztünk, és látod, még véreztem is de a baba ott van! Pedig mennyi esély lenne rá??? Ha a baba akar jönni, ígyis-úgyis fog! Ne add fel, de ne éld bele magad, csak beszélj hozzá, hidd el sokat számít! Egy kismama ismerősöm mondtam hogy amikor a fiával volt terhes, kiderült hogy méhen kívüli, azonnal befektették a korházba, és úgy volt hogy reggel megműtik. Egész este a picihez (petezsák :) ) beszélt és reggel mikor újra uh-t csináltak, megállapították hogy az éjjel lement a méhébe és beágyazódott ott. Az emberi test csodákra képes! De menj dokihoz!
2008. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

De nagyon szorítok! ha nincs görcs és darab, az jó jel. Max menzis érzés, nekem az volt az első nap.

2. válaszoló

2008. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!