Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt után ma...

3 pozitív teszt után ma reggel elkezdtem vérezni. Elég erősen, mintha normálisan a menzeszem lenne. Ez tényleg az? 17. -én kellet volna megjönnie, de nem jött és csináltam tesztet. Pozitív volt ugyhogy most nem értem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 10:30
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Szia 2-eske! Sajnos tegnap délután iszonyúan görcsöltem és darabosan kezdtem vérezni. Amikor elmentem wc-re a wcpapiron sajnos volt egy nagyobb darab "valami". :(

Ne tudtam orvoshoz menni, be kellett jönnöm melóba. :((

2008. aug. 21. 07:42
 22/32 anonim ***** válasza:

van még remény. irtam neked privit.:)tudom nehéz ,mert én is már lassan 2 éve probálkozunk,és most ugynézki megfog jönni,pedig elsö honap volt miota rendben vagyok hormolilag.

ti miota probálkoztok?

2008. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én is küldtem neked privit. Mi amugy "még csak" 3 hónapja, de nekem egy örökkévalóságnak tűnik!
2008. aug. 21. 09:29
 24/32 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok! Hogy vagy? Vérzés? Dokihoz mész? ÍRJ!!!!
2008. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Szia... Vérzek. Nagyon. Bár már nem annyira mint tegnap de ez akkor is sok. Tegnap délután iszonyatos görcseim voltak és darabosan véreztem. :(

Szóval szerintem elment a baba. :((

Dokihoz nem megyek még, várok egy két napot és meglátom. Hát mit mondjak..le vagyok törve. De azt a tanácsot kaptam hogy próbálkozzak rögtön ujra meg a babával, ilyenkor jobb az esély a terhességre, mert a hormonok még ugy állnak ahogy kell.

2008. aug. 21. 12:07
 26/32 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Együtt érzek veled!!!! Én is átéltem. Szerintem is próbálkozzatok, nekem 2 hónapra rá sikerült. Azért jó lenne ha látna a doki, hogy rendesen kitisztultál-e, nehogy később baj legyen miatta. (márha elment és nem csak a nyálkahártyádból szakadtak le darabok). Nagy darabok voltak? Erős görcs volt? Mert nekem mennyiségre most 2 napig normális volt, azaz sok a terhességhez. Én kívánom hogy mihamarabb sikerüljön és minden rendben legyen!! Írj még hogy mi van!

2.válaszoló

2008. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hát tegnap nagyon erősen véreztem és élénk piros volt. Ma is vérzek de már sötétebb a színe. A görcs tegnap nagyon erős volt ugy éreztem mintha kést forgatnának a mé=hemben közben, az után j=óttek a darabkák meg az a egy nagyobb kb 5-6 mmes, de azóta megint semmi. Ugyhogy most csak vagyok és várok. Ha elmulik ujra megpróbálkozunnk és remélem a következő alkalommal szerencsém lesz!
2008. aug. 21. 13:02
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy? Voltál dokinál? Vérzel még?

Kitartás! 2.v

2008. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Szia 2.v. Már csak egy picit barnázok, ugy néz ki higy ma már teljesen elmegy. Dokinál nem voltam, uyg döntöttem várok. Megint megpróbálkozunk. Eddig minden hónapban volt peteérésem, remélem most is lesz. SZeptember 5.=én kellene lennie. Aztán majd meglátjuk.
2008. aug. 25. 07:05
 30/32 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom olvasod-e még amit írok! 2.v.vagyok! Mi újság?
2008. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!