Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk miért nem sikerül?...

Nekünk miért nem sikerül? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve próbálkozunk, bevetettünk már minden praktikát, de ma reggel is leesett a hőm és kezd megjönni... Persze ma két kolléganőm is bejött látogatóba a munkahelyemen, mindketten pici babával. Aztán du. elmentünk egy bevásárlóközpontba, ahol "csak" 4 kismama vásárolgatott (már rajtuk látszott, egyébként ki tudja, mennyien voltak még), akármelyik sorba benéztem, ott volt mindig egy...

Tudom, hogy a fél év nem sok, de akkor is úgy érzem, hogy a tartalékaim a végüket járják, egyszerűen elegem van az egész méregetésből, tesztelgetésből, majd csalódásból.

Vagy én lihegem túl az egészet?


2008. aug. 19. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És pl. petevezeték átjárhatósági vizsgálaton voltál már? Illetve a férjedet kivizsgálták? HOgy elég mozgékonyak-e a spermiumok.
2008. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szió. ha nem vagy terhes, nem kell szedned az elevitet, reklamfogas, nem hasznal.

Tudom milyen érzés, sajnálom, nekem a parom mar a masodik honap utan kerdezgette, hogy ugye egyikunkkel sincs baj, hogy nem jon ossze.

20% az esely egy normális fiatal párnál a babóra havonta, sajnos ezzel szamolni kell, ne parazz miatta, nem ugy van, ahogy belenkvertek, hogy amint nincs vedekezes, jon a babó!

Az én nődokim először mastodynont írt fel, az tiszta gyógynövényes készítmény, ahogy olvastam a fórumon vannak más gyógynövényes cuccok is, amik segítenek (cickafarkfű, stb), teljesen egeszseges voltam, rendszeres menzivel, mégis szedtem, mint a kisangyal :) Aztan mivel nem segített a nődokim javasolta a clostyt, azt mondta az a legenyhébb ilyen "serkentő", szedtem egy hónapig, és összejött a dolog.


amugy erdekes, hogy nalunk pont forditva sult el a nemi életunkkel kapcsolatban, mert én megmondtam neki, hogy minden masnap csak (amugy is minden masnap csinaltuk, én mindig irtam, de a parom ezt nem tudatositotta magaban, mondjuk 10 ev egyutteles utan :))) szóval nem sikerult mindig betartani azt, hogy minden masnap szerelmeskedjunk, szerintem éppen a tiltás miatt!


semmiképpen se add fel, ne nézegesd a többi mamat, és ne aggódj, mert ha most aggódsz, késobb rosszabb lesz (tudod, az elso 8-12 het nagyon cinkes, én 12 hetes vagyok most, és a parom mondja, hogy ne nagyon éljem magam bele a dologba, de hogy a fenebe ne, amikor bennem novekszik, felforditotta az életem, az érzeseim,stb)


Légy turelmes, és optimista, kérj segítséget az orvostól, hogyha ő nem tud semmit javasolni, olvass utana a temanak, kinek mi vált be, és ami a legfontosabb, hogy ne hibaztasd magad, vagy a párod!


Hőgörbét, peteérést nézni, szerelmeskedéseket feljegyezni, meg mindent, ami kellhet. (Én nagyon mérges voltam magamra, hogy hőgörbe nélkül mentem eloszor nodokihoz, egy honapot "sporolhattam" volna)


Kitartást!

2008. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mást mondok neked,szerintem próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat még egyszer. Én itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és tegnap pozitív lett a teszt. Szerintem próbáld ki nyugodtan újra,ártani nem árt. A ciklusommal nekem se volt baj,peteérésem is mindig volt,eddig mégse jött össze,pedig lh teszteltem,hőmérőztem stb. A tea úgy tűnik,mégis bevált,ja és az együttlét után pihenj sokat és állj gyertyaállásba kicsit,vagy legalábbis emeld fel a csipődet. Nem liheged túl,pontosan tudom milyen érzés,hogy hiába szeretnéd a babát,mégis megjön és ilyenkor sokkal jobban feltűnik,mennyi kismama van a környezetedben. Drukkolok neked,meglátod,hamarosan összejön!
2008. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha teheted, olvasd el Zita West Gyereket szeretnék című könyvét. Nagyon hasznos és ebben is benne van, hogy pl. a megtermékenyített petesejtek fele sosem ágyazódik be,vagy nem maradnak életben,így ilyenkor a nő nem is tudja,hogy megfogant és máris elvetélt.(Erre jó a palástfű tea,az segíti a beágyazódást.)Ezen kívül egy csomó jótanács van benne,érdemes elolvasni!
2008. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk két év próbálkozás után jött össze a baba, amikor már azt mondtam, hogy jövő hónapban dokihoz megyek kivizsgáltatni. Aztán 12 hetesen elhalt. Mindez úgy, hogy óvónéniként más gyermekeit szeretgettem egész nap... Borzasztó volt. Hál Istennek most újra várandós vagyok, 34 hetesen már alig várom hogy a kezemben tarthassam, és elmondhassam neki hogy mennyire szeretem! Sosem szabad rosszra gondolni, a baba úgyis akkor jön, amikor ő akar, és természetes hogy az ember ilyenkor görcsöl miatta. Higgyj magadban, és sikerülni fog! Szorítok!
2008. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Mostanra már összekapartam magam a padlóról, mégiscsak beszedem a clostit, és imádkozok, hogy legalább ez sikerüljön! Sajnos édesapám nagyon beteg, szeretném, ha még láthatná az unokáját...

Köszi mindenkinek a kedves szavakat még egyszer!

2008. aug. 20. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!