Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk miért nem sikerül?...

Nekünk miért nem sikerül? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve próbálkozunk, bevetettünk már minden praktikát, de ma reggel is leesett a hőm és kezd megjönni... Persze ma két kolléganőm is bejött látogatóba a munkahelyemen, mindketten pici babával. Aztán du. elmentünk egy bevásárlóközpontba, ahol "csak" 4 kismama vásárolgatott (már rajtuk látszott, egyébként ki tudja, mennyien voltak még), akármelyik sorba benéztem, ott volt mindig egy...

Tudom, hogy a fél év nem sok, de akkor is úgy érzem, hogy a tartalékaim a végüket járják, egyszerűen elegem van az egész méregetésből, tesztelgetésből, majd csalódásból.

Vagy én lihegem túl az egészet?


2008. aug. 19. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont ez a baj: az állandó méregetés, tesztelgetés. Lazábban kellene venni a dolgot. Nem kell védekezni, annyiszor, és akkor kell szeretkezni, amikor akarsz és kész. Különben is, szerintem az ember vágyai hamarabb segítik hozzá a babához, mint a méregetés. Ez úgy értem, hogy amikor peteérésed van, és összejöhet a baba, akkor valószínűleg úgyis jobban kívánod a szexet. A méregetés meg lehet, hogy félrevezet, és nem akkor szexeltek, amikor jó lenne.
2008. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem könnyű kibírni, de muszáj..fél év után már jobb lenne ha orvosi segítséget kérnél alapos kivizsgálással!

Nekem két év után sikerült, de még így is orvosi segítség, gyógyszer kellett.

A végén én már nem is örültem a kisgyerekes anyukák vigyorának..csupa irigy kezdtem lenni..sajnos álmomban is ilyen voltam..amikor pedig a kolleganőim kérdezgettek mikor már, meg hozták a pár hónapos babáikat mutogatni, inkább bántott és idegesített, mint örültem volna..

Szerencsére most sikerült, de nehéz út volt és még mindig félek hogy végig nem-e lesz gond..

Menj orvoshoz, az jobban célravezető.

Üdv 23 hetes.

2008. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Biztosan igazad van, mert sajna a házaséletünk is megsínylette az egészet, már szinte csak akkor van szex, amikor "kell". Mivel az kb. egy hét, utána teljesen kipurcanunk, mensi, majd várakozás...

Csak akkor nem értem, hogy másnak teszttel, méregetéssel hogy jött össze?

2008. aug. 19. 16:04
 4/16 anonim ***** válasza:
ez egy természetes dolog, ha valaki babát szeretne minden perc egy évezred. ezzel én is így vagyok. én már 1 hónap után így voltam, de nem szabad kétségbe esni. egyre több nőnél probléma a teherbeesés. ha szervileg nincs gond akkor ne aggódj, valószínűleg azért nem jön, mert görcsölve akarod, és vagy nem készült még fel a szervezeted erre. próbáld lekötni a gondolataidat, dolgozz, és kezd el valami szabadidős tevékenységet, jó erre a sport. járj emberek közé és főleg figyelj is a kismamákra, és velük együtt örülj, mert ha tényleg örülsz tudat alatt is akkor megnyugszol és könnyebb lehet. ne tesztelj mindig, mert stresszel.tudom könnyű mondani, de nekem nehezebb helyzetem van, mert pcos vagyok, és gyerekekkel is foglalkozom. úgyhogy FEL A FEJJEL!
2008. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, minden rendben van! A vérképem tökéletes, a hőgörbém úgyszintén, a párom is oké, meg a legfontosabb, az időzítés is. Ezért nem értem az egészet...
2008. aug. 19. 16:05
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Sportolok és rengeteget dolgozom, ezzel nincs baj. Tényleg minden rendben, viszonylag jól élünk, van lakásunk, autónk, szeretjük egymást, már csak a baba hiányozna...

Azt hiszem, most kibőgöm magam, utána megyek vissza dolgozni, addig sem ezen kattog a hülye agyam...

2008. aug. 19. 16:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Még annyit megpróbálhatsz most többet tudok rólad, hogy napi egy szem e-vitamin. Napi két korty ezüst-kolloid(herbáriában kapható) ezeket használtam PCOs szyndrómával és végül sikerült..persze nekem a peteérést is be kellett indítani,.

Vettem vizeletes lh tesztet és kétnaponta néztem amikor pozitívra váltott onnantól napont, persze a várható peteérés környékén, a második hónapban egy hétig mindennap együtt voltunk a párom nem is ihatott sört sem, csak alkoholmentest..hogy ezek közül mi segített nem tudom, de lehet, hogy így egybe volt hatás.

Egy próbát megér, ha van peteérésed.

Idegeiddel pedig óvatosan, ne görcsölj, mert én a 2 év alatt már neurológushoz is jártam, MR-re és nem volt kellemes..úgy kicsináltam az idegeimet.

szóval nyugi, mert az sem segít.

2008. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekünk sem jött össze addig, amíg nagyon akartuk. Szinte nap mint nam "kötelező" szex. Tudom, milyen az... Aztán jött egy dolog az életünkbe, ami miatt jobb lett volna, ha eltolódik a babaprogram. Úgy döntöttünk leállunk. Abban a hónapban !tényleg csak 3x! voltunk együtt, és lám, baba lett. Szóval csak azt akarom mondani, hogy tényleg lazábban kell venni ezt az egészet, mert a görcsös akarást is stresszként éli meg a szervezet, és köztudott, hogy az a legjobb fogamzásgátló.

Szerintem Neked is sikerülni fog! Lazíts!

2008. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, igen és az elsőnek igaza van. Én is jobban kívántam a szexet, mikor peteérésem volt. Így jött össze a mindössze 3 alkalomból...
2008. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon rendesek vagytok! A 2. válaszolónak írnám, hogy szedem az elevitet, próbáltam a barátcserjét, a cickafark+palástfű teát, a maca vibe kapszulát. Nekem nem a pé-vel van baj, hanem valami más gond lehet, de tényleg kifogytam az ötletekből. Próbáltuk 2 naponta, teszttel, mikroszkóppal, hővel, nyákkal, mindennel. Próbáltuk úgy is, hogy nem mértem, nem teszteltem, tényleg nem is foglalkoztam az egésszel és elutaztunk Erdélybe, de így sem sikerült...

A doki írt fel clostit, hogy így növelje az esélyeinket, de még nem szedtem be, elvileg a mostani ciklustól kellene. Csak most lesz nálunk lakásátalakítás, lehet, hogy várok vele még egy hónapot, mert emiatt a párommal nem is tudunk együtt lenni, blindre meg nem akarom beszedni...

De több ötletem tényleg nincsen...

2008. aug. 19. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!