Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hinni a naptárnak?

Lehet hinni a naptárnak?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu oldalra ma felmentem,és 2018-ig megnéztem a naptárt.Gondolom aki használja,az tudja hogy alul vannak kockák,amik (tárolt meni,következő mensi..stb)van ott egy lilás kocka is,ami terhességet jelent.És amikor megnéztem 2018-ig egyszer se mutatta ki.Ez azt jelenti hogy 10 évig gyerekem se lesz?
2008. aug. 19. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ez azt jelenti, hogy nem jelöltél be valamit, ami a fogantatáshoz kell, csak a petérésnapok vannak fenn.

Ne gondold, hogy egy internetes naptár dönti el , hogy mikor lesz gyereked!

2008. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit kell bejelölnöm? vagy ezt nem fogja mutatni?
2008. aug. 19. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A naptár a mensi napjait, és a peteérést jelöli. Ha nem jön meg a mensi, akkor fognak megjelenni a lila kockák, de természetesen ez majd csak akkor következik be, ha te nem jelölöd be, mert babát vársz. Terhességet nem tud megállapítani előre!
2008. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a naptár segít kiszámolni hogy mikor legyetek együtt ahhoz hogy teherbe essél.

aztán amikor terhes leszel, neked kell bejelölni hogy mikor lettél az, ez után 9 hónapig értelemszerűen nem fogja bejelölni a lehetséges menstruációs napokat és az ovulációs napokat

2008. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most már értem.köszi szépen
2008. aug. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!