Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez? Lehet hinni...

Hogy van ez? Lehet hinni ennek a naptárnak?

Figyelt kérdés
Felmentem egy olyan oldalra,ami Termékenységkalkulátor.Beirtam hogy az utolsó mensim első napja március 29.-én volt. Ki adott egy olyat,hogy április 25-től 29-ig nagyon termékeny napjaim voltak, 30.-ára pedig hogy akkor volt a peteérésem.Májusra azt irta hogy 5.-én volt a beágyazódás,ha 10.-én vérből végzett tesztet csinálok akkor pozitiv,12.-én vizeletből végzett teszt is pozitiv lenne. Itt csak annyi a bibi,hogy a naptár szerint 30.-án volt peteérésem,és én 30.-án feküdtem le a barátommal.Átlag ciklust is kellett irni,én 46ot irtam (mert van hogy 40valamennyire jön meg,de van hogy huszon valamennyire).Változó szokott lenni,és március 29.-én jött meg utoljára.Azóta semmi.A srác nem ment el bennem de nem is védekeztünk,max az előváladék ha belém jött.Most akkor ilyenkor mi van?? Mennyire hihetek a naptárnak? szerintetek terhes lehetek igy?? irjatok minél többen,mert kezdek parázni a naptár miatt:S 17 vagyok
2008. máj. 7. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát...sajna lehetsz terhes,bár kicsi a valószínűsége.Egy 72 órás tabi segített volna, ha időben beveszed!Szerintem feltétlen vagyél egy tesztet, már csak azért is, hogy egy kicsit megnyugtasd magad!Ja és dokihoz sem ártana elmenned,hogy írjon fel neked fog.gátlót!
2008. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, bár lehet rosszul, hogy 35 nap feletti ciklus esetén nincs is peteérés, és azzal orovshoz kell fordulni! Bár ha még csak 17 vagy, lehet be sem állt rendesen a ciklus, és nincs miért parázni! Szerintem is menj el vegyél egy tesztet, és akkor tisztábban fogsz látni!
2008. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 vagyok. és van hogy egy hónap ki marad,utána egy ideig pontosan meg jön
2008. máj. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!