Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni a Jónás...

Mennyire lehet hinni a Jónás naptárnak?

Figyelt kérdés
Nekem most van a vége a menszimnek és erre hétre írja a legtermékenyebb napokat.
2008. ápr. 1. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy működik ez a Jónás naptár egyáltalán?
2008. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem jött be, a legtermékenyebb napokat a mensim alatt jelölte. Nekünk a hagyományos peteérés körül fogant a baba, most 16 hetes.

Viszont a barátnőm állítja, hogy a két bébije a Jónás naptár segítségével fogant. Ki tudja?

Sok sikert a bébihez!

2008. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZia! Nekem bejött. A két fiamat, utólag néztem meg vele(és tényleg akkor fogantak,amikorra irta),de most a kislánnyál már néztük és most is bejött.

De nem mindnekinél jön be.

24 hetes kismama

2008. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próba szerencse, rosszat nem csináltok :-), de az is kérdés, hogy miért szeretnéd használni, nem estél teherbe vagy csak hallottál róla és kíváncsi vagy????ha más az oka, akkor elsőként azt ajánlanám, hogy nézess progeszteron szintet!!!!!!!!!!Nagyon fontos, mert ha azzal baj van, akkor sajnos Jónás sem fog segíteni, ugyanis ez azt jelenti, hogy nem elég erős az ovulációd, és nem terméken elléggé a pete. nekem is ez volt és egy kis Clostil szedésével most 24 hetes terhes múltam. Ezt csak azért írtam le, mert olyan sok hülyeséget mondanak a nőknek és a legfontosabb és legpimitívebb vizsgálatot szinte soha nem csinálják meg. Ha nincs ilyen gondod, akkor meg sokan állítják, hogy Jónás segít!!!

sok sikert

2008. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki! :)
2008. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. még csak 3 hónapja próbálkozunk és kíváncsiságból néztem meg a naptárat. Nem tudok róla, h komolyabb bajom lenne-e. Nem akarok erre alapozni, csak érdekel, mert furcsa, h menszi után vannak azok a napok.
2008. ápr. 1. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mára írta a jónás!megpróbálom,igaz tegnap szúrt mindenhol(talán peteérés?)együtt voltunk.remélem össze is jött a baba.
2008. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem 3-ra írja, szóval a 7en belehúzúnk, hátha. :)
2008. ápr. 2. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez asztrológia, amiben én nem hiszek
2008. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!