Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hinni a jónás naptárnak?

Lehet hinni a jónás naptárnak?

Figyelt kérdés
most írtam be a dátumokat! olyan időpontokat írt ki lehetséges napnak,ami mensi után 3-4 nappal van! de lehet hogy nem jól írtam be? a második helyre nem azt a dátumot kell írni,hogy mikortól érdekelne a teherbeesés lehetősége? pl: ha nekem 06.03-ám jött meg,akkor én azt a dátumot írtam be,mert onnantól érdekel! vagy oda nem az kell?
2008. jún. 22. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Oda azt kell írni!

Nekem a múlt hóban egy nappal hamarabb volt jónás nap,mint pé.Sajnos semmi eredmény.

Most várhatóan egy napra esik.

Én már nem hiszek benne,de azért akkor is próbálkozunk.

2008. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem megjósolta hogy fiam lesz, és 3-as rizikófaktor.

Nem reménykedtem, le volt a bébiről mondva.

Végül sikerült. Visszaszámoltam, és pont akkor készült mikor a jónásnaptár is írta, és bejött a rizikó is, mert szegénykém meghalt. :(.

Csak bestresszel az emberlánya tőle!

Szeressétek egymást és sexeljetek, az eredmény előbb utóbb ugyis látszódni fog! :))))

Ugy állítsd be, hogy pl 2008 április így látsz mindent.

Sok sikert!!!!

2008. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az a rizikó faktor mit jelent?
2008. jún. 23. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
azt, hogy mekkora az esélye az esetleges betegségeknek, problémáknak stb....
2008. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] Itt nézted?

Itt írja a rizikófaktort!

2008. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!