Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet hinni a Jónás naptárnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy játék. Mint a gyűrű ingázása hajszálon meg társai. Semennyire nem hiteles, de szórakozásnak jó.
2011. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről olvastam...szerintem pontosan annyira hihetsz neki,mint a természetnek. Minden rendszeres és mégis vannak kivételek :)


Nekem félidőben van peteérésem. Tudom a tüntekről, hiszena cervix váladékom megváltozik, és sokszor olyankor tényleg kívánósabb vagyok... szóval a rám ez a dolog nem hatásos.

De pl hallottam, anyukám kolléganője nem esett teherbe és a dokija azt mondta, próbálkozzanak a havi vérzése alatt. Bumm, egyből megfogant a gyermek...

2011. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem véletlenül mindkétszer bejött a Jónás :)

Kétszer is akkor volt peteérés, amikor Jónás doktor írta, és mindkétszer lányom lett.

2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig menzi idejére teszi a napokat. Kipróbáltam, semmi. Viszont ovukor sikerült. Szerintem feldobhatsz egy érmét is...
2011. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!