Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Mit szólnátok ebben...

Anyukák! Mit szólnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a 22 éves lányotok (még mindig veletek lakik, bár dolgozik, és tanul is) teherbe esne a volt barátjától. Hogyan reagálnatok erre?
2015. jan. 3. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha külföldön élsz az más kicsit. Talán jobbak a lehetőségek:) Nics jó vagy rossz döntés, csak döntés van. :)
2015. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mellette állnék még akkor is, ha az én nyakamra szülné a kicsit. Az én gyerekem, és segíteném mindenben. Akár elmennék helyette gyedre is, ha úgy alakulna, vagy nem tudom- ami mindenkinek jó lenne.

Az abortusznak kevésbé örülnék- de ha ezt döntené el, akkor temésztesen akkor is mellett állnék.

2015. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenben támogatnám, bárhogy is döntene. Még nevelném is a picit, míg ő pl. dolgozna, vagy suliba járna.
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted a srácot és megtartanád a babát, akkor minden oké. A szülők segíteni fognak... mert szülők, ez a dolguk. Legalábbis nálunk nővérem esetén így volt.

Hogy volt barátod, vagy jelenlegi barátod, nem számít! Nincs garancia semmire.

Nővérem 21 évesen lett terhes az első barátjától, akibe fülig szerelmes volt. A srác egy ideig folyton félrelépett, aztán a baba születése után egy év múlva vége is lett a kapcsolatuknak. Hiába volt nagy a szerelem a terhesség idején.

A család mindenben nővérem mellett állt... most 14 éves a kislánya :-))) vagy már nagylánya ;-)

Ja, és a terhességkor még érettségije sem volt nővéremnek. Most meg felsőfokú végzettsége van, és imádja a munkáját, szóval a gyerek motivál.

2015. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!