Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Mit szólnátok ebben...

Anyukák! Mit szólnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a 22 éves lányotok (még mindig veletek lakik, bár dolgozik, és tanul is) teherbe esne a volt barátjától. Hogyan reagálnatok erre?
2015. jan. 3. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én támogatnám mindenben, mellette állnék, bárhogy is dönt.
2015. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátjától? Ezek szerint már nincsenek együtt?

Én sokat beszélgetnék vele, hogy hogyan tervezi a jövőt. Megtartja-e vagy sem? Nyilván ha megfelelőek az anyagi körülmények, akkor könnyebb a megtartás mellett dönteni. Aztán támogatnám a döntésében. A tanulást is folytathatja kismamaként is. De persze az a fontos, hogy ő mit gondol, ő mit szeretne. A többi meg a lehetőségeket múlik. De ha megfelelőek a körülmények, akkor én inkább arra biztatnám (persze ha ő is akarja) hogy tartsa meg. Ki tudja, később lehet-e még gyereke?

2015. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már kB másfél éve szakítottunk, de alkalmanként lefekszunk egymással. . Ebben az esetben is támogatva lenne a lanyotok?
2015. jan. 3. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem,mert nyugodtan lehet védekezni is. Főleg, hogy csak expasiról van szó, gondolom nem repesne a csávó a hír hallatán, hogy teherbe ejtett téged.
2015. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem vállalnám ! Ha felelőtlen volt, akkor tartsa el saját magát és a gyereket is, ne a szülei nyakára szülje meg a gyerekét.
2015. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden képpen támogatnám Az én gyerekem lenne és azért vagyunk egy család, hogy a gondokat megoldjuk. Nyilván nem repdesnék az örömtöl de segitenék. Kérdező te mit szeretnél?
2015. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, védekezünk ... csupán érdekelne mert elofordulhatnak balesetek... és nyilván más szitu mert nem járok a sráccal. ..de ha terhes lennék megtartanam
2015. jan. 3. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem kicsit megtévesztett a kérdés, azt hittem az anyuka tette fel. Szerintem döntsd el mit akarsz. Én nagyom abortusz ellenes vagyok, úgyhogy arról megtartsd-e vagy sem nem nyilatkozom. Viszont jól át kellene gondolnod, hogy mit szeretnél a jövőddel kezdeni. Ha nappalis vagy és egyetemista/ főiskolás akkor kaphatsz gyedet, ha bejelentett állásod van, akkor is. Ha a szüleidnél laksz, szerintem neked kell biztosítanod a gyermeked szükségleteit. Az ex barátoddal meg találjátok ki mire jó ez a se veled se nélküled kapcsolat... végül is ő az apa. Az abortusznak vannak ám feltételei, elbeszélgetnek veled többször is, én ismerek olyat akit úgy kezeltek mint egy prostituáltat, megalázták, és azóta megviseli a nődokihoz járás, kis híján legyilkosozta a doki.

Viszont ismerek olyat is, aki bevállalta megtartotta és megismer később olyat aki gyerekestül mindenestül szereti és mosz karácsonykor megkérték a kezét.

Az, hogy anyukád támogat-e az főként a vele való kapcsolatodon múlik. Én támogatnám a lányom, ha már nem sikerült neki megtanítanom 22év alatt hogyan legyen felelősségteljes...

2015. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essen, ha teherbe esnék se a szüleim nyakára szülnek gyereket. Külföldön elek, itt nincs gyes, gyed. Nappali tagozatos vagyok, hétvégén dolgozom, van felretett pénzem biztos ami biztos alapon.
2015. jan. 3. 16:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, minden körülmények között támogatom a gyermekem, legyen akárhány éves, és legyen akármilyen körülmények között, akármilyen kapcsoaltban terhes. Ez alap. Mert az anyja vagyok.
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!