Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szólnátok ez esetben a...

Ti szólnátok ez esetben a gyámügyesnek?

Figyelt kérdés

14 hónapos babám nevére lakást vettünk!

Én nem tudtam, de állítólag ilyenkor bekerül a gyámhivatali rendszerbe, mint vagyonos kiskorú. Egy ott dolgozó "kedves" kis hölgy ezt meglátta és elújságolta pár ismerősének! Én már két helyről is visszahallottam, pedig nem akartuk reklámozni. Most van, aki máshogy néz ránk, mert ezt megtehettük. Pont ezt nem akartuk!

Ti bemennétek kicsit eligazítani a hölgyet?


2013. febr. 26. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igazán ne haragudj, hogy csak ennyi telik tőlem, bár nem tudom, lehet, ezt is akartad hallani, de annyira irigylem a problémádat!!
2013. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ez a legnagyobb öröme akkor csinálja. Minden csoda 3 napig tart, de ha te bemész és patáliát rendezel, akkor tuti Rólad fog beszélni mindenki.
2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem jelenteném, de azért ha összefutunk szépen elmagyaráznám neki, hogy ne csacsogjon annyit, mert az állásába is kerülhet.
2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Mindenhol vannak olyanok, akiknek bár titoktartási kötelezettségük van, pletykálnak a hallott látott dolgokról, legyen az védőnő, orvos, ügyvéd, stb.

Nem foglalkoznék a dologgal. Nem ér annyit.

2013. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát lehet,hogy tényleg nincs értelme, csak annyira dühítő, hogy amiről én úgy döntök,hogy nem reklámoznám, más meg megteszi!

2013. febr. 26. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Amiről már két ember tud, az szinte biztos, hogy előbb-utóbb kiderül...lassan a hivatalos ügyeknél is így lesz:(
2013. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És te pont ismered az ő ismerőseit és pont vissza is mondták neked a hallottakat? Nem értem, mert jó, mondjuk falun laksz, de ott meg nincs is gyámhivatal!
2013. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy zavar. Viszont szerintem annyit neked sem ér, hogy ő esetleg elveszítse a munkáját. Tény, hogy nem kellene reklámoznia a dolgaitokat, de attól még lehet ez nagy tanulóár lenne. Légy te a nagyvonalúbb.
2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

7

Én pl. egy kisvárosban élek, itt is száll a pletyka, pedig nem egy lyukfalu. Aki pedig tehetősebb arról pláne.

2013. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kisvárosban lakunk, van hivatal! És igen, a hölgy megemlítette egy barátnőjének, aki speciel úgy kezdte a fodrásznál hangosan mondogatni ezt a dolgot,hogy egy helyiséggel arrébb meg az én barátnőm ült a kozmetikusnál! :)

De gondolom, ha már ilyen helyen mondogatja, akkor már más is tudja!

2013. febr. 26. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!