Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti szólnátok?

Anyukák, ti szólnátok?

Figyelt kérdés

Beszokóban vagyunk egy magán bölcsibe.Mikor vittem be a babám cuccait,kértem a nevelőnőt,hogy pelenkázásnál jó vastagon kenje be a popsiját,mert különben vörös lesz.Ma aludtunk ott előszőr,minden rendben ment,azonban mikor hazértünk és tisztába akartam tenni,láttam,hogy vörös kiütéses a popója.Tuti,hogy nem kente be...

Miért jó ez? Neki ez jó,hogy üvölt este a babám?Ti szólnátok?

Ő dolgozik ott egyedül,plusz a napközi tulaj.Szóljak a főnök nőnek?

Bár neki is szóltam,hogy mi lesz a jelünk(3x), azóta sem kaptunk.

Ti mit csinálnátok?Segítsetek!


2013. jan. 28. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap újra megkérném rá, mivel egyedül van lehet csak elfelejtette nem akart rosszat.
2013. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha már első nap ennyi bajotok van, akkor lehet, hogy érdemesebb lenne egy másik bölcsit keresni. Nálunk szinte minden sarkon van egy, igencsak nagy a választék.


Azért szerintem az a minimum, hogy meg tudja jegyezni, kinek kell bekenni és kinek nem a popsiját.

2013. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólnék, először érdeklődve, ha még egyszer előfordulna, kissé nyomatékosabban.. ha netán még ezután is (vagy más egyéb probléma), elgondolkoznék a váltáson.. Bakker, mégiscsak egy MAGÁNbölcsi, NEM KEVÉS pénzért!
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresnék másikat.
2013. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már előtte voltunk egy bölcsiben,pár napot,ott meg förtelmes dolgok történtek velünk,nem részletezném.

Nemtudom,csak nekünk nincs szerencsénk a magánbölcsivel?

Más is járt így?Pedig fizetünk is érte.

2013. jan. 28. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezért másikba akarod vinni a kicsit, akkor elég sok bölcsit meg fogtok látogatni a közeljövőben.

2 gyerek után tapasztalatból mondom, hogy mindig lesz olyan, ami Neked, anyának nem fog tökéletesen megfelelni, és bizony ha nem nyitod ki a szádat, és nem szólsz akkor senki nem fogja kitalálni a gondolataidat. És minden esetben felmerülhet a vigyem másik bölcsibe, oviba kérdés, de azt előbb utóbb a gyerek sínyli meg.

Ha ez a legnagyobb probléma, szerintem ez abszolút orvosolható. Holnap reggel bemész, megmutatod a gondozónak a popóját és tuti, meg fogja érteni, hogy miért kérted, hogy vastagon kenje be. Biztos, hogy nem Neked vagy a gyereknek akart rosszat, az is lehet, hogy saját megítélése szerint vastagon kente be, ami nem volt elég a baba bőrének, és most már látni fogja, hogy még vastagabb legyen rajt a krém réteg. Nem kell egyből rosszat feltételezi a gondozókról. Tudom, hogy nehéz elengedni a gyereket, de az nem a legjobb módja, hogy másban keresed a hibát.


És félre ne érts, egyetlen szavammal sem akartalak megbántani, csak rávilágítani szerettem volna pár dologra.


Az én kisfiam is magánbölcsibe jár, nálunk is előfordult, hogy valamiért szólni kellett, de soha nem volt ebből konfliktus, vagy harag a gondozóval, mindig sikeresen megoldottunk a problémákat, nagyon jó a kapcsolatom vele. Az hogy magán és fizetni kell érte, nem egyenesen arányos azzal, hogy ki van nyalva a gyerek se.ge is (már bocsánat), ott is emberek dolgoznak és mit olyanok hibázhatnak is. Az állami ovitól, bölcsitől is azt várná az ember, hogy mindenki a maximumot nyújtsa, és gondolom a kérdező sem azért adta magánba mert annyira jól esik kifizetni azt a sok pénzt magánra. A magán szinte mindenkinek kényszermegoldás, kivéve gondolom az abszolút luxus bölcsiket!


Még annyit, hogy hidd el, lesznek ennél sokkal meredekebb dolgok is, pl ha oviba kerül, hát..... ma pl úgy jött haza a lányom, hogy voltak kinn az udvaron és az óvónéni azt mondta, hogy elég csak az overál, tehát a pulcsit nem vette fel, volt rajta egy trikó egy hosszú ujjú póló és az overál. :( és kb minden héten történik valami amitől égnek áll a hajam, a trikója soha nincs betűrve, mindig kinn a dereka, heti szinten tűnik el hajcsatok hada, havi kb egy ezrest költök csak hajcsattokra és ugyanakkor az ovi megköveteli, de nem tudnak vigyázni rá stbstbstb, a lista iszonyú hosszú és durva dolgokat még nem is elítettem.

2013. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel ezzel nyitottunk,megmondtam a főnök nőnek,már az elején megkértem,hogy figyeljenek erre.Ehelyett még ma is üvölt szegénykém,mert nagyon ronda a feneke.

A következő eset már nem fog érdekelni,megfogja kapni a magáét!

2013. jan. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!