Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 27-en volt meg utoljara...

Junius 27-en volt meg utoljara a mensim. Ma csinaltam meg egy tesztet es negativat mutatott. Hogy lehet ez? Vagy meg nem mutatna a terhesseget? De mar ki kene hogy mutassa. Nem?

Figyelt kérdés
Nagyon szomoru vagyok.
2008. aug. 18. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj még egyet. Nem minden teszt megbízható! Az első nekem sem mutatta ki. Pedig ha minden igaz akkor már 2hetes voltam.

Abban tévedhet hogy nem vagy az, de abban nem hogy az vagy. :)

2008. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Es te szerinted lehetek terhes?Mert a derkam meg mindig egyhuzomban faj.
2008. aug. 18. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy Clearblue tesztet, s reggeli első vizeletet használj! Ha az is negatív lesz, irány a doki! Van ismerősöm, akinek 8hetesen sem mutatta ki a teszt, az UH pedig már igen! Szóval addig van remény, amíg az orvos nem mondja azt, hogy nem vagy terhes. Szorítok, és ne keseredj el!!!
2008. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen tesztet csináltál,de olyat kérj,ami nagyon érzékeny...

Sok sikert és nagyon szorítok!!!!

2008. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!