Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan szerezhetnék petesejtet?

Honnan szerezhetnék petesejtet?

Figyelt kérdés
Több lombik beavatkozáson vagyok túl, úgy tűnik, csak adományozott petesejt segítségével lehetne saját babám, mert korai klimaxot állapítottak meg az orvosok, tehát saját petesejtem már nem termelődik, vagy nem jó minőségű. Olyan nő rokonom nincs, akitől kérhetnék. Tudtok valami megoldást?
2008. aug. 17. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
figyelj én nem tudom hogy ez hogyan műkdik,de ha utánajársz, én szívesen adok:D van egy 4,5 hós babám akiről szivesen mutatok képet, hogy milyen termésem:D:D van:)irj ha érdekellek, megadom akkor az e-mail címemet.
2008. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rákerestem a neten, és én nem adhatok mivel hormonkezelléssel jár, én pedig szoptatok:(:( de ird be a google-ba h petesejt adományozás, én nagyon sok nőt találtam aki vállalja
2008. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt h előző voltam:)
2008. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Légyszi írj egy e-mail címet, hogy tudjunk beszélgetni. És nagyon köszönöm.... nagyjából tudom a szabályokat... a többit majd priviben.

Judit

2008. aug. 17. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szió!Én nemsokára lombikra megyek,és igy valószinűleg lesz sok petesejtem.Ha segithetek,és még aktuális,szivesen segitenék én is neked!:)
2009. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!