Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyunk hogyan elvezzen...

Mit tegyunk hogyan elvezzen mar belem? 25/L es a parom 26

Figyelt kérdés
A parommal gyereket akarunk de nem megy mert az elozo baratnoinel mindig idobe kihuzzta es igy nalam reflexbol mar kihuzza mindig sajnos..minden pozba kiprobaltuk mar de mindig sikerult kivennie idobe

2014. nov. 22. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! El ne hidd neki hogy véletlen reflex! Ilyen nincs! :D Egyszerűen nem akarja még!
2014. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

reflexből? bele van épülve minden porcikájába a szaporodási vágy, akarat, ez van a férfiakba kódolva, több ezer, millió éve! nehogymár pont a tiednél az ellentéte van reflexből.

ideje lenne leülni megbeszélni és tiszta lapokkal játszani! :(

2014. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a kérdés volt kb.2 honapja..ez akkora kamu!Nehogy elhidd,nincs ilyen reflex,beidegződés!nekem volt pasim aki mindenkivel ugy csinálta évekig aztán nalam meg siman bent hagyta mikor gyógyszert szedtem!!pont inkabb benazni szoktak es ha kikell venni kicsit megkésve teszik:))alapbol jobb nékik bent hagyni igy az igazi az élmény,nem szakad meg a folyamat!tehát nem kell elhinni ő csak nem akarja vagy nem meri bent hagyni!sajnalom:(
2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam.... És te el is hiszed??? Biztos nem akar még, csak te akarsz, és ő fél megmondani. Ha bent akarod tartani, mondd neki, hogy te leszel felül, és akkor nem tud kiszaladni belőled, nem lehet a végtelenségig bírni, és akkor majd úgy lesz baba. Sikítva fog ellenkezni! Na akkor rájössz végre, hogy mi áll a háttérben.
2014. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5 evig csinaltuk megszakitassal a ferjemmel, mikor ugy dontottuk h na mehet elesbe, eszebe nem jutott reflexbol kihuzni. Alig hitte h ezt megtehesse, mivel ez elvezetesebb a ferfiaknak! Legalabbis az en ferjem nagyon elvezi ezt a reszet h nem kell idoben kirantania. Szerintem is kamuzik a ferjed h nem tudja benne hagyni. Hulyeseg. Tuti nem akar meg gyereket es huzza az idot vele. Olyan nincs h mert regen ugy csinalta. Ne legy naiv. Kerdezd meg tole kerek-perec h aksrja-e vagy sem. Ha nem akkor mondja azt ha meg akarja csinalja meg ahogy azt kell.
2014. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szegénykémet most jól a földbe döngöltük :S de sajnos ez így igaz :/
2014. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan?:DDDD


Te olyan embernek akarsz gyereket szülni,akinél a védekezés annyit jelentett már korábban is,hogy "majd időben kiveszem"?

Pff


Buta és felelőtlen szülők=szegény gyerek....

2014. nov. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ez egy kamu! Eleve mit számít a kérdésnél, hogy hány évesek vagytok? Olyan nincs, hogy akarjátok, de mindig kihúzza! Ennyi idős korban, komoly gyerekvállalási szándékkal nem tettél volna fel ilyen hülye kérdést!

Nem vagy valódi csak egy vagy több unatkozó barom akik a hozzám hasonló barmok véleményére kíváncsiak némi derültség reményében!

Ha meg én tévedek akkor valaki már leírta: Lovagold meg!

De ha tényleg én tévedek akkor abban a kapcsolatban csak te szeretnél gyereket és félek, hogy az igazi apja nélkül fogod felnevelni!

2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!