Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig kell varni a teherbeese...

Meddig kell varni a teherbeesesre? Mar 8 honapja probalkozunk, de sehol semmi. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 2 éve probálkozunk és semmi.Az első gyerköc pedig 1 hónap alatt sikerült.Sajnos nem lehet tudni mikor időzítünk jól!
2009. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában egy évet szoktak mondani az orvosok, de ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, tudtok e még várni. Nekünk is 7 hónap után jött össze, pedig én 21, a férjem 23 volt, mikor elkezdtünk próbálkozni és mindketten teljesen egészségesek. Lehet, hogy csak rosszkor próbálkoztatok. Én egyébként az orvosnál tudtam meg (mikor megállapították a terhességet), hogy hátrahajló méhem van és ez is nehezíti a teherbeesést. Ha nem vagytok 30 fölött, akkor még várjatok kicsit szerintem. Addig próbálkozzatok gyógynövényekkel (gynex cseppet tudom ajánlani), homeopátiás cuccokkal, hátha segít. Szerintem még korai gyógyszeres kezelést alkalmazni.
2009. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi az első babára 9 hónapot vártunk hiába mert nem voltam átjárható.. miután kiderült, probléma rendeződött a köv. hónapban sikerült a baba.. a második babára 5 hónapot dolgoztunk keményen.. kinézett egy újabb átjárhatósági.. utsó percben megfogant, pedig előtte hónapokat sírtam minden ciklus első napján..

a harmadik baba 10 hónapja nem akar jönni..pedig első perctől időzítünk..


a dokinőm azt mondta hogy ha nincsen előzménye kórházban rá lehet hazudni mindenre az egy évet. egy vizsgálat nem árt, .



ha én nem kérem első babánál a dokit arra hogy csináljuk meg a hsg-t akkor a vezetékem összenő és lombikbaba lett volna. Így még időben léptünk. Ha gondolod forduljatok dokihoz..nem ért és ha kiderül hogy mindenki egészséges akkor is jó tudni ezt nem?és nyugodtabban éltek a baba pedig nyugalomban hamarabb jön..


nekem pedig kinéz egy újabb hsg.. talán újabb babát hoz.. vagy megijeszti a szervezetemet és magától is becsúszik:)

2009. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!