Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem teherbe estem....

Azt hiszem teherbe estem. Vagy mégsem? A Barátommal pénteken szeretkeztünk, szerettük volna tudni, milyen gumi nélkül, de úgy, hogy hüvelyen kívül élvezzen el..

Figyelt kérdés
Ment rendesen a dolog,csak lehet(nemvagyok benne 100%ig biztos,de későn vette ki.Vagyis félig bennem,félig már kint. Már tegnap óta fáj a hasam alja, és nemtudom hogy most terhes vagyok-e. Március 5-én kéne megjönnie. várjak addig?mit tegyek?terhes vagyok?
2009. febr. 22. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alig 1 hete történt a dolog, valószínüleg még a teszt sem mutatná ki. Ilyenkor nincsenek tünetek, majd később alakulnak ki. Ha jól számolom akkor pont peteérésed környékén történt az eset. Nagyon buta és felelőtlen dolog volt így szeretkezni. Gondolom fiatalok vagytok. Nem szabad minden fenntartás nélkül rábízni a fiúra abban a hiszemben hogy önmegtartóztató, úgy értem kiveszi mielőtt elmegy. Ha így akarjátok csinálni menj el orvoshoz és írass fel tablettát. És várd a menszeszed.... hátha megjön.... Csak azt nem értem hogy lehet ilyen felelőtlenül ilyesmibe vágni, még az se jutott eszetekbe hogyha már félig bennt volt félig kinnt akkor legalább elmenjetek venni egy esemény utáni tablettát. Ne haragudj de szerintem akinek ennyi felelősségérzete nincs az még nem érett a szexuális életre, max a babázásra és a kisautózásra :(
2009. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két nap múlva még nincsenek terhességi tünetek.Az aggódás helyett lehet jobb lett volna elmenni 72 órás tablettát íratni. Ha ez nem történt meg, akkor marad az, hogy bízol a jó szerencsédben. Tesztelni majd csak akkor lesz érdemes, ha jó pár napot késik.
2009. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van:( nagyon felelőtlenül viselkedtünk,és ebből csak tanulni lehetett amit nagyon de nagyon megtanultam.Igen fiatalok, én 16 éves vagyok. És ha nem jön meg mit tegyek? Abortusz? ha anyuék megtudják meg fognak ölni ebben biztos vagyok!:S
2009. febr. 22. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, muszáj leszel elmondani otthon mert 18 év alatt abortuszt csak szülői beleegyezéssel lehet csináltatni. A gazdasági válság idején biztos jól fog esni a szüleidnek a ~40ezer forintos beavatkozás, arról nem is beszélve hogy neked milyen borzalmakon kell átesned. Nem akarlak rémisztgetni biztos elég rémült vagy már anélkül is, de tény hogy ilyen butaságot......... ha megjön a menszeszed akkor azzal adj hálát az istennek hogy elmész fogamzságátlót íratni!
2009. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen ennyit a felelősségteljes szexről... És szerintem naná hogy persze...2-3 nap alatt simán észlelni lehet a terhesség tüneteit. De esemény utáni tablettáról még nem hallottatok????
2009. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elmúlasztott felelősségről és az eseményutáni talettáról már nem hiszem, hogy sokat kellene papolni neked, de amit itt, és a pár lappal ezelőtt kérdésekre írtunk, nyugodtan magadra veheted.

DE vígasztalni szeretnélek, ha olvasod a fórumot tudod, hogy sokan próbálkoznak, és nem jön össze, akkor sem, ha egészségesek és pont akkor csinálják, amikor peteérés va, normál esetben egy átlag párnak 20% esélye van, ha védekezés nélkül szexel arra, hogy babája legyen, ez elég magas, erre nem lehet alapozni a fogamzásgátlást, de kb. ennyi most az esélye, hogy terhes vagy....

10-14 nappal az aktus után tesztelj, ha pozitív, akkor nem jött be a matek, de 80%, hogy nem lesz baj, bocs, hogy ezt írom, de ezek a gondok nem érnének még rá,kár fiatalon ezzel elrontani a kamaszkort. az óvszer meg csak úgy véd, ha fent van és fent is marad a párodon!

2009. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek az előttem szólóval. Lehet hogy maradi vagyok (bár még csak most vagyok 22 éves) de én 18 éves elmúltam mikor legelőször szexeltem, és még csak 1 éve annak, hogy megtapasztaltam és megértem arra hogy megértsem a lényegét. 16 évesen..... jaj de gyerek még akkor az ember...
2009. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem sikerült összehozni, amúgy én nem vagyok a fogamzásgátló tabletta mellett, de van egy Pharmatex nevű készítmény, annyira jó a hatása, mint a gyógyszernek és nincs benne hormon. Én a 20 adagos 72gr-ost használom, immár 5 éve és sosem volt rá panaszom.
2009. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

A többieknek: most miért bántjátok?!? Felelőtlen volt , belátta.


Kicsi lány, nyugodtan menj el és vegyél most 72 órás tabit. Szerencsére még a ciklusod nagyon elején vagy. Csak annyi, hogy ha gumival szeretkeztetek volna és nem veszitek észre, hogy baleset van és mondjuk tegnap szeretkeztek, észreveszitek, hogy baleset van, akkor ma is elmennél tabiért. Amíg nem ágyazódik be a kis sejtcsomó, addig a 72 órás tabi kitakarít neked onnan mindent!!!

Az sem igaz, hogy 18 év alatt szülői hozzájárulás kell az abortuszhoz!!!! Nyugodtan elmehetsz egy olyan nagykorúval is, akiben megbízol. Barátnő, barátnőd anyukája stb... a szüleidnek egyáltalán nem kell megtudniuk, ha nem akarod!

(la fognak pontozni, de hidd el kérlek. Anyukám 2 barátnőmmel csinálta ezt végig... nem merték elmondani a szüleiknek, az én anyukám pedig nagyon jó fej és végigcsinálta mindkettővel!!!)

Én most azt javasolnám, menjél el, vegyél be 72 órás tabit(kb. 5000 ft körül van). 2-3 napon belül megjön a menzeszed. Utána pedig menj el orvoshoz és vizsgáltasd meg magad! Így lesz a leghelyesebb, akkor nagyon kicsi esély marad rá, hogy terhes maradsz!!!

Fel a fejjel!

Írhatsz priviben is, ha szeretnél!

2009. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem bántotta, mindenki csak az igazságot írta, és elsősorban segítőszándékkal, hogy észhez térjen. A "nincsen semmi baj kicsilány vegyed be a tablettát" sem egy jó hangvétel mert akkor nem érzi a súlyát, 16 évesen még könnyen befolyásolható, még a végén azt hiszi hogy ennek ez a módja, és nincs semmi baj ha beleélvez a másik mert ott van a tabletta (amitől, tegyük hozzá, napokig összegörnyedve fog szenvedni, és jó esetben nem fog 10-15 napig vérezni utána, mint ahogy néha az előfordul a lányokkal). Úgyhogy senki nem bántani akarta hanem észhez téríteni. A 72 órás tabletta már nem tudom egyáltalán belefér e az időbe. De ha igen, akkor menjen vegye meg, és és reménykedjen hogy nem fog napokig hányni meg görcsölni mint akit vernek :(
2009. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!