Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig normalis, ha nincs...

Meddig normalis, ha nincs szeklete? Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Lanyom masfel eves, 3 napig nem voot szeklete. Adtunk neki glicerines kupot, az segitett. Ezutan ujabb ket napig nem volt, igy ismet kapott. Mitol lehet ez? Mit adjak neki? Eddig ilyen nem fordult elo. Egyebkent a szeklettel semmi gond, ot nem viseli meg, nem is erolkodik.
2013. dec. 25. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben gondold végig az étrendjét. Nálunk akkor szokott ilyen probléma lenni, ha pár napig nem evett gyümölcsöt. (Minden nap kap, de néha nem eszi meg). Adj neki mandarint, narancsot, joghurtot, tejet, a legjobb pedig, ha megeszi a szilvalekvárt és az aszalt szilvát, az csodákra képes. :) Ha mindez nem használ, akkor se glicerines kúppal folytasd, hanem Laveolac sziruppal, az jóval ártalmatlanabb, és nem lehet hozzászokni. Én úgy szoktam, hogy ha két napig nincs széklet, harmadnap reggel kapnak Laveolacot. Bejött, a kúpig még soha nem jutottunk el.
2013. dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes az első válaszoló tanácsa! Azt fogadd meg és nem lesz gond! Minden jót!
2013. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Orvos tanácsára adtam neki kúpot. Kellemes ünnepeket.
2013. dec. 25. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!