Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki tavasztól vág...

Van olyan aki tavasztól vág bele a baba projektbe? Hogy bírtok várni?

Figyelt kérdés
Én már alig bírom kivárni az áprilist.....
2010. jan. 27. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

de azért ne írj már olyat, hogy "gáz van", meg hasonlók. a mi esetünkben valószínűleg nincs elég önbizalma, félelmek vannak benne, hogy mi van ha elveszíti az állását. ezt meg is tudom nagyjából érteni, végtére is ő lesz a családfenntartó arra a pár évre míg én otthon leszek a gyerekkel. ez egy férfinak nem könnyű.

meg sem fordul a fejemben, hogy ne ő legyen a gyerekeim apja. meg sem fordul a fejemben, hogy elhagyjam. nekem a házasság nem csak egy papír, hanem eskü és ez kötelez arra, hogy a problémákat meg kell oldani. úgyhogy nem, nem fogok elgondolkozni azon, hogy szülök-e majd neki gyereket, mert nem kérdés. egyedül a mikor a kérdés, de majd meg fogjuk ezt is beszélni.


ennyit még hozzá kellett fűznöm

2010. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha bárkit is megbántottam a válaszommal,oké,a ti döntésetek az egész,csak leírtam a véleményemet.
2010. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! November 6-án volt egy közép idős vetélésem, tehát februárban jár le a 3 hónap türelmi idő. Van már 2 gyerkőcünk, de vágyunk még egyre nagyon. Sajnos viszont most anyagilag vagyunk gödörbe. Mindenképpen várnunk kell, mert 3 gyerek az sok pénz. Talán nem is most, majd évek múltán és hát lehet, hogy testileg sem baj, ha nem 3 hót pihenek, mert a kicsi is csak 16 hónapos. Amúgy tiszta hülye vagyok. A terhesség körül forog a gondolatom ,mármint akkor, amikor hagyják a gyerekek. Jó várakozást mindenkinek!
2010. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

egyébként semmi gond.


van aki úgy gondolja, ha probléma van,akkor az már nem lesz jobb és menni kell.

és van aki bízik benne, hogy a problémákat meg lehet oldani.


én is elfogadom a másik oldalt, annak ellenére, hogy az utóbbihoz tartozom.


na! megyek, mert már túl sokat írtam, már biztos unjátok. :)

2010. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En nem tartom olyan furcsanak, ha egy ferfi nehezebben szokik hozza a baba gondolatahoz! A ferfiaknak nem igazan van "apai osztone", es igy addig nem tudjak, hogy milyen csodalatos dolog, amig a sajatjukat nem tartjak a kezukben! En szamtalan olyan ferfit ismerek, akinek meg a szore is felallt a baba tematol es hallgatni sem birt egy siro babat...DE! Amikor megszuletett a sajatjuk, egybol elolvadt, es a legjobb apa lett belole a vilagon!!! Szoval ez normalis szerintem...nem kell eltulozni. Az en parom is nehezebben adta be a derekat...de tudom, amint lesz egy babank, o lesz a legboldogabb es a legjobb apa az egesz vilagon!!!!:-)
2010. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bocs csajok, csak most volt időm feljönni. Örülök, hogy ennyi válasz érkezett. Nekünk akkor lesz az esküvőnk. Azért van kitűzve, meg addig vagyok hajlandó várni, nem tovább. És ebbe a párom is belement.
2010. jan. 29. 10:20
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha én nem erőltetném a babát akkor ő addig várna, míg 100%-ig biztonságban lennénk anyagilag. De az még kb. 10 év. :( De ő is nagyon fog örülni a babónak, mert ahányszor beszélünk róla látom az arcán a várakozást. :) De ha rajta múlna még legalább 5 év... Úgy hogy a fiúk már csak ilyenek.
2010. jan. 29. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!