Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki tavasztól vág...

Van olyan aki tavasztól vág bele a baba projektbe? Hogy bírtok várni?

Figyelt kérdés
Én már alig bírom kivárni az áprilist.....
2010. jan. 27. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy miért éppen április? Nálunk csak júliusban indulhat a dolog, mert most volt missed abom és a doki fél évet mondott, hogy várjunk. Na az még arrébb van, de nem sürgetem a dolgot.
2010. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én párom azt mondta júniusban mehet a dolog. Bár először úgy állt hozzá, hogy nyáron beszélhetünk róla. Én meg számolom addig a napokat. Nem értem, miért kell így kitűzni, igyekszem puhítani. :)
2010. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem december... :( minden napnak úgy indulok neki, hogy ennyivel is közelebb vagyunk. nem tudom, hogy fogom bírni addig. valószínűleg ez az év csak a várakozással fog telni. úgy érzem ez most egy fekete nagy semmi az életemben addig
2010. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

08:34 vagyok


tudom, hogy nagyon depisen hangzik és nem így kéne felfognom, de most tényleg így érzek

2010. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves 08.34es. És neked mit mond a párod miért várjatok addig? Mert nem érzi magát késznek?
2010. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag igen. nem érzi még magát eléggé felelősségteljesnek, fél a gyerekkel járó elkötelezettségtől. ha én nem hozakodok elő a témával, akkor ő csak kb. 5 év múlva vágna bele.

szóval örülök, hogy a kedvemért előbbre hozza ezt az időpontot. de elszomorít, hogy nem saját maga miatt teszi. azt szeretném látni az arcán, hogy ő is igazán akarja. már bánom, hogy egyáltalán szóba hoztam a baba témát.

2010. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lányok ne haragudjatok de én ezt nem értem...mármint a párjaitokat.

Napra pontosan ki van tűzve a babadolog?Hogyan?

Egy pasi most január 28-án még nem érzi magát készen az apaságra de ez 2010.06.01-én változni fog?

Húú ez nekem magas.

Kifogást mindíg lehet találni.

2010. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez jó kérdés... én sem tudom :)

de majd megkérdezem tőle. szerintem ez valamiféle fogódzkodó, hogy "addig még szabadság van"

2010. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó elötti vagyok,akkor viszont a nő is gondolodjon el,hogy egy ilyen bizonytalan,határozatlan pasinak szüljön-e gyereket nem?Én biztos nem tenném.

Nekünk kettő van,most teszteltem pozitívat a harmadikkal,de a párom többször megnézte a tesztet mint én és sírt éjszaka,örömében.


Mondjuk attól is függ ki mióta van együtt a pasijával.Egyértelmű,hogy egy éves kapcsolatban nem szülünk egyből,viszont ha már évek óta együtt vannak,és a pasi ódzkodi a gyerektől,kifogásokat talál,na ott már gáz van...

2010. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ebben a konkrét dátumos dologban igazad van. meg is fogom neki mondani, hogy bár nagyon szeretném és várom a decembert, de legyen úgy, hogy ő szóljon, ha már készen áll. muszájból nem kell tartania a szavát.
2010. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!