Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint nem sikerült...

Ezek szerint nem sikerült most sem?

Figyelt kérdés
Tudom, még van egy hetem a mensiig, de az ovu óta tartó szárazságot ma már vizes folyás váltotta fel. Nem sikerült most sem?
2010. jan. 27. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj annyira, az gátlóan hat.

Pihenj, tereld el a gondolataidat. Foglalkozz egész mással. Ha most nem sikerül, majd máskor. Így állj hozzá...

2010. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem a leendő anyukáknál ezt a hozzáállást. Mindenki feladja már egy héttel azelőtt, hogy megjönne vagy késne egyáltalán, mert tapasztal magán valami tünetet.


Mielőtt megjönne vagy késne, semmilyen tünet nem utal se terhességre, se menszeszre. Meg kell várni a nemvárt napját, aztán tesztelni - és addig is alaposan tanulmányozni a női ivarszervek működését. Pl itt: [link]

2010. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni,mint az elöttem szóló,kimaradt mensi elött nem kell ilyen nagyon spekulálni minden apró jelen mert begolyózik az ember.

Van folyás,nincs folyás,mensis görcs,nincs görcs,ennyi a hő annyi a hő,ezzel csak saját magad hergeled idegileg kedves kérdező.

Ha nem jön meg várt időben,az már egy tutibb jel babára.Aztán lehet felfedezni más tüneteket is.

2010. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. A folyásból aztán tényleg semmire sem lehet következtetni.
2010. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, tudom én is, csak az elmúlt 16 hónapban most jutottunk el oda, hogy VALÓBAN van esélyünk a babára (PCO-s vagyok).


Megpróbálok kikapcsolni, de már tényleg nagyon várjuk Őt...

2010. jan. 27. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán ez megvígasztal:

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

[link]


Ezek szerint amit tapasztalsz, az természetes folyamat, és bár terhességre nem utal, de menszeszre SEM utal.

2010. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mára sikerült rendbe raknom magam. :-) Tudom, hogy ami történik, normális, szóval még van 1 hét, felesleges addig agyalnom. :-)))
2010. jan. 28. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, most már sejthetsz valamit, ugye?
2010. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajna nem lett jó vége, mert megjött...
2010. febr. 17. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Majd most!
2010. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!