Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizakodó vagyok talán most...

Bizakodó vagyok talán most sikerült? Mikor teszteljek véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
30-31 naposak a ciklusaim és jan. 8-án jött meg utoljára, igaz ez még nem olyan sok nap késés de már vagy 5 napja folyamtosan mensigörcseim vannak és mindíg amikor wc-re megyek ugy érzem, hogy na most és semmi.Semmilyen folyásom nincs 2 napja volt egy pöttynyi narancsos szinű krémes vmi azóta semmi. A göörcsön kívül nincs más tünetem. Mikor teszteljek?
2010. febr. 12. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma reggel már lehetett volna. :-)
2010. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pont így vagyok, csak nekem mult pénteken kellett volna megjönnie. csak amikor érzem ezt a na most ugy is megjött görcsöt lemondok róla és elfelejtem, hogy vegyek tesztet, mondván tök felesleges, ugy is megjön. aztán elmúlik 1-2 percen belül. én ma veszek tesztet. sztem Te is megpróbálhatnád:D
2010. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is jan 8-án volt meg utoljára, 35 napos ciklussal. Én hétfőn fogok tesztelni. Szerintem te már tesztelhetsz :) Drukk.
2010. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj lányok olyan szomorú vagyok ma reggel pecsételő vérzésem volt. Nekem nem jött össze most, csak tudnám, hogy akkor miért késett sose szokott. Na mindegy, uj hónap uj remény.

Nektek megy a drukk:D

2010. febr. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!