Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye lehet hogy a...

Mennyi esélye lehet hogy a doki szerint sikerült?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál mert nem jött meg.De előtte augusztusban volt egy éve h fogigátló letevés után nem mensiztem.Sok próbálkozás ellenére sem tudták helyre hozni.Végül kaptam clostyt.Ez augban és szeptemberben meghozta most ebben a hónapban nem szedtem és nem is jött meg.Visszamentem a dokihoz és kapásból ultrahang nélkül béta hcg tesztre küldött.Pénteken tudok eredményt.Ja és nem a kezelő orvosom fogadott de a gépen már szerepelt h ha closty mentes hóban nem jön meg béta hcg teszt javasolt.Erre a doki akinél voltam nevetett és azt mondta h ez egyértelmű h vérvétel kell.Talán sikerült a baba és erre számítottak a dokik ill.annak alapján amit elmondtam nekik már sejtik?
2010. okt. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak biztonsági intézkedés. Ennyiből Ők sem tudják hogy terhes vagy e.
2010. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthon nem csináltál tesztet?
2010. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De csináltam de nagyon haloványka.
2010. okt. 28. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A halvány + is+!!!
2010. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!