Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyeim? Szerintetek?

Esélyeim? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 honapja szedek terhes vitamint Béres Gravidát. 2009.okt.7-én hagytam abba a fogamzásgátlót 1év 6hó után...

jan.13.-án mult el a mensim,mostani honapokba 30-32 naposak a ciklusaim...

ma együtt voltam a párommal,és 15.én is...

mennyi az esély?


2010. jan. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A ciklus első napja a menszesz első napja. Egyáltalán nem fontos, hogy mikor múlt el a menszeszed! Az a fontos, hogy mikor kezdődött, mert ekkor kezdődik a peteérés is.


Tegyük fel, hogy 7 napos a vérzésed, ez esetben a ciklusod első napja január 7. A következő vérzésed február 8-ra várható. Innen visszaszámolva 14 napot, a tüszőrepedésed január 25. körül lehetett. A mai szeretkezésetek esélyes lehet, bár az is előfordulhat, hogy épp egy nappal késtétek le a petét. A 15-i szeretkezés azonban túl korai volt a babához.


A jövőben, ha tudni akarod, mikor esélyes a babáért szeretkezni, számítsd ki, hogy mikor kellene megjönnie a következő vérzésednek, majd abból vonj le 14 napot. Kb akkor van tüszőrepedésed. Ennek napnak a környékén kell szeretkezni naponta-kétnaponta.

2010. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a peteérés pontos időpontját akarod megtudni arra tesztet is árulnak, talán a Rossmannban láttam ilyet. DE jó módszer a hüvelyváladék vizsgálata, ehhez is lehet valami szerkentyűt kapni, csak sajnos nem tudom hol. :(
2010. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válaszoloknak:))

további szép napot:)

2010. jan. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!