Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen esélyeim...

Szerintetek milyen esélyeim vannak? Lent részletesen.

Figyelt kérdés

3és fél éve próbálkozunk a párommal babaügyben. Kivizsgáltak, az eredmény szerint működési zavarom van, nincs peteérésem. még régebben kaptam Duphatsont, már egy szem tablettától "megbetegszem". Most Clostilbegyt-t kaptam a mensi ötödik napjától a kilencedikig. (50mg)

szerintetek bízhatok valamiben??? nektek mennyire volt hatásos??? Tudom hogy egyén szerint más a gyógyszer hatása....de azért mégis.. :)


2011. ápr. 29. 18:56
 1/5 zsini83 válasza:
Sajnos konkrétan nem ismerem ezeket a gyógyszereket, viszont vetélési gondok miatt járok egy meddőségi klinikára. Szerintem nagyon profik ezekben a témákban, és a honlapjukon online is lehet kérdezni, Dr. Fülöp Istvántól. Próbáld ki, hátha megtudhatsz valami többet. Én hozzá járok, nekem eddig bevált. [link]
2011. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsini83 válasza:
És erre a linkre kattintva, bal oldali oszlop alján: Kérdezz-Felelek: [link]
2011. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! tényleg nagyon jó oldal!!
2011. máj. 1. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem a clostyt 2 inszemnél is. ugyanúgy mint te. Nálam sincsenek gondok, nem miattam kell meddősségire járni. Nekem az első hónapban 2 tüsző érett meg, a következőben meg 1.

A duphastont én az első terhességemnél szedtem, mert 7 hetesen bevéreztem, és hogy megmaradjon a baba, aki már 10 éves!

Szorítok!

2011. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első clostys hónapban napi 1 szemet szedtem 1 tüsző érett.

Második hónapban 2 szem clostyt szedtem nem érett 1 sem.

Harmadik hónapban 2 szem closty mellett terhes lettem most vagyok 9 hetes. 4 héttől Utrogestan-t használok.

2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!