Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hahó lányok, ki tesztelt most...

Hahó lányok, ki tesztelt most a napokban pozitívat? Én pont ma és szeretnék "friss Kismamis" klubot!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos mégsem tudok msn-re jönni mostanában,mert van egy asztali gépünk,azon írkálok ide a gyakorira,és van egy laptop,amin az msn van,azt meg párom viszi munkába.

Úgyhogy most csak itt tudok neked írni,ne haragudj,próbálok mail-t írni neked,addíg is itt is írhatsz:)


Egyébként egész jól vagyok,kicsi enyhe mensis görcsök,kicsi fejfájás,kicsi hányinger.

Hétfőn ismét megyek UH-ra,most egyenlőre fekete foltocska látszott:)

Szedem az Elevitet,MagneB6-ot,és a Folsavat.

Még minden kaját bírok,kávét is.

Próbálok pihenni,egy két kisebb házimunkát azért megcsinálok,de nem eröltetem meg magam.

Mondtam is a páromnak,hogy nehogy azt higyje,én egy eltartott kényelmes csaj lettem,csak ezt az első 12 hetet nem fogom magam itthon agyon dolgozni.Úgyhogy a drágám jár bevásárolni,nem rakhatom bele a gyerekemet a kádba sem,mert rögtön ott terem és rámszól,hogy ne emelgess:))

Szóval imádnivaló..:)

Szóval hétfőn UH aztán vérvétel,pisiteszt,majd védőnő.Megkapom a kiskönyvemet.

Köszi az érdeklődést,hát veled mi a helyzet?

Puszi!

2010. febr. 3. 10:26
 22/28 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Örülök, hogy minden rendben! :)

Nagyon helyes, hogy a párod nem enged emelgetni, az enyém még most sem hagyja. :) Az első 12 hétben, ha akartam volna, akkor sem tudtam volna semmit csinálni, annyira odavoltam... Most már visszajött az energiám, úgy örülök neki. :)))

Vigyázz magadra nagyon, és csak szedd a vitaminokat. Sajna az elevit nekem nem vált be, állandóan falási rohamok jöttek rám, meg székrekedésem volt (pedig akkor még csak próbálkoztunk, nem is voltam babás). A Femibiont szedem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz, drágább, mint a többi, de ilyenkor szerintem ez mellékes.

Juuujjj akkor nem sokára meg lesz a kiskönyved? :))) De jóóó! Örülök nagyon! :))))

2010. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Jajj elküldtem, bocsi.

Szóval. fekete pontocska? Nekem is volt olyan. :) Aztán szépen lassan formálódik. :) Jövő héten megyünk 4D-re, már nagyon várom.

Mennyi idős is vagy most? Ha mész hétfőn, akkor már lehet hogy hallani fogod a szívhangot. :) Majd mesélj ám!

Most rohanok, mert nekiálltam takarítani, csak felkukkantottam, hogy írtál-e.

Jól van, nem baj, ha nem tudsz jönni msn-re, majd itt vagy mail-en kommunikálunk. :)))

Puszillak, és tényleg ne emelgesd a gyereket! :))))

2010. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Szia Szivi:)


Igen persze,hogy megírom,mi volt a dokinál:)

Nem emelgetek megígérem,nem takarítok,most mindent apa csinál.De hát egy csodaszép picibabának nagy az ára,vigyázni kell a mamára is:)


Na megyek én is,fürdés és szerintem lefekszem mert ez az álomkór.....

puszi!

Hétfőn írok úgy dél körül ha megjöttem!

2010. febr. 5. 19:50
 25/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Na megvolt az UH.

Múlt hét óta hatalmasat nőtt a "baba",11mm-es a petezsák.

Most így 6 hetes vagyok pontosan.Szívhangot még nem hallottunk:(

Én meg szépen elkezdtem kérdezgetni a dokitól a hülyeségeimet,hogy mi van ha csak egy üres petezsák stb...hogy miért nem halljuk a szívhangot.

Erre csak mosolygott azt mondta,hogy tuti élet is van a petezsákban mert szépen növöget.Egyébként igen méhen belüli,és jó helyen tapad.

Megkaptam a védőnőtöl a kiskönyvemet,az két gyermekem adatait beírta a régi kiskönyveimből:)

Mennem kell vér-vizeletre,ekg,fogászat,belgyógyász.

Nagyvonalakban ennyi.

Nincs hányingerem,nem szédülök,nem émelygek,csak az álmosság,iszonyatos mellfájdalom,kívánósság van rajtam.

Állandóan gyümölcsöt ennék,nem tudom ez jelent-e valamit,valakitől azt hallottam,hogy a gyümi kívánása lányt hozott:)

Nyugtass meg,ugye nem üres a petezsák???:( :(


Na ennyi nem untatlak,majd írj,puszi!

2010. febr. 8. 12:48
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia Drága! :)

Ne haragudj, hogy eddig nem írtam, de nem a legfényesebb napjaimat élem, megint nagyon rámjött a hányhatnék, és ennek hódolok is minden nap. :(

Ne aggódj, amiért csak a petezsák látszott, biztosan ott van benne az icurka-picurka baba. :) Ha szépen növöget, az jót jelent! Valószínű, ha pár nappal később mentél volna, akkor már láttátok volna a növekvő kis életet. Tudod itt napok is sokat számítanak! Szóval no para! :)

Irigyellek, hogy az álmosságon kívül semmi panaszod nincs. :) Pár nap és a 15. hetet töltöm, és látod, még mindig nagyon rosszul vagyok. :(

A gyümölcsöt én is nagyon kívántam az elején, de most már nem nagyon tudom megenni. A csokit és a húst egyáltalán nem kívánom, nem is eszek, egy kezemen összetudnám számolni, hogy a 4. héttől mennyit ettem belőlük.

Az nem baj, ha kívánod, a szervezeted így jelzi, hogy szüksége van még több vitaminra.

Mikor mész legközelebb dokihoz?

Juuujjjj annnyira örülök, tiszta szívemből gratulálok!

Pusziiii

2010. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Helló szivi!


Na ma vagyok 8 hetes 4 napos kismami:) :)

Már túlvagyok a vérvételen,belgyógyászon,fogorvoson,olyan szuper lett a véreredményem,hogy a doki csak ájuldozott,azt mondta,hogy ilyen fitt és egészséges kismamát már régen látott:)

De tudod szakmai ártalom:)

Múlt héten csütörtökön voltam dokinál uh-n,és IGEN kalimpál a babám kicsi szíve!!!Úgyhogy minden rendben.

Jönnek a hányingeres reggelek....ez nem igazán jó de egyébként kutya bajom.

Legközelebb 10 hetesen szeretne látni a doki.

Aztán 12 hetesen a kötelező nyaki redő nézegetés jön.


Szóval elvagyok,pihenek,alszok,eszek:)

Fél kiló + eddig :S


Veled mi van drága?

Írj,puszi!

2010. febr. 25. 16:07
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia Drága!

Úgy vártam már, hogy írj, azt hittem valami baj van.


De jó, de jó, de jó, de jó!!!!!! :)))

Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben, és láttad a pici szívét dobogni. Ugye milyen csodálatos élmény?

Szegényem, kezdesz rosszul lenni? Tudom milyen, én a 15. hétig folyamatosan hánytam, meg égett a gyomrom. :(

Mostanra elmúlt, és újra tele vagyok energiával. :) A pocakom már növésnek indult, most már a férjem is egyre többet simizgeti. :)

Csak pihenj sokat, kell is a szervezetnek! Milyen vitamint szedsz? Kívánós vagy? Mit szeretnétek? Kisfiút vagy kislányt?

Majd írj ám, hogy mi volt a 10 hetes uh-n!

Én eddig két kilót híztam, azt mondta a védőnő, hogy ez nem sok. A véreredményeim,és a vizelet eddig hála Istennek nekem is jó volt, most voltam a 16 hetes vérvételen, remélem ez is jó lesz.

Voltunk 4D-n, gyönyörűűű!!!!!! Sajnos nem tudjuk, hogy mi lesz, mert a doki nem volt valami segítőkész, egyfolytában csak a derekától felfelé mutatta, pedig volt, hogy szembefordult, és szétrakta a lábát.

Ma vagyok 17 hetes, telik az idő, már alig várom, hogy érezhessem mozogni!

Vigyázz nagyon magatokra, egyél igyál, amit csak megkívánsz!!!!

És tessék írni! :)

Puszillak!

2010. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!