Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hahó lányok, ki tesztelt most...

Hahó lányok, ki tesztelt most a napokban pozitívat? Én pont ma és szeretnék "friss Kismamis" klubot!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Jajjj de örülök a boldogságodnak, teljesen átérzem. :)))

Így van, ez Rólatok szól, és az első hónapok nagyon fontosak a baba egészséges fejlődésének érdekében. Tessék sok gyümölcsöt enni, és vitamint szedni! :)))

Én tegnap voltam uh-n, és láttuk a picikénket mozgolódni, meg sem állt, a doki azt mondta, olyan mint a bolygóhollandi. :) Csodás érzés volt!

Szóval pihi, vitamin, és doki. :)

Tiszta szívemből gratulálok!!!!

12 hetes km - előző válaszoló

2010. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Helló!

Ha már így eldumcsizunk,nem mesélnéd el neked mi a történeted?Mióta próbálkoztok,hanyadik baba,mit csináltál-szedtél mikor még nem sikerült,mikor teszteltél,stb.

2010. jan. 27. 19:20
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egy évig próbálkoztunk, mire összejött a baba. Az első hónapban, mikor elhatároztuk, hogy jöhet a baba, két tesztem is pozitív lett, a mensim késett, nagy volt az öröm. Aztán pár nap múlva begörcsöltem, és spontán elment.:( Hát, azt a fájdalmat, reménytelenséget nem tudom Neked leírni...

Az egy év alatt próbáltam a cickafarkfű meg a palástfű teát, a gynex cseppeket, a barátcserje kapszulát, de egyik sem hozta meg a várva várt sikert.

Aztán orvost váltottam... Ő elküldött hormonvizsgálatra, és abban a hónapban abszolút lemondtam a babáról. Gondoltam úgyis velem van baj, majd a doki segít, hogy összejöjjön. Novemberben végén mentem az eredményekért, akkor képzeld! már babás voltam. :))) Volt három pozitív tesztem, pedig még a mensim sem késett. :) A doki megvizsgált, azt mondta, 98%-ban, hogy baba. Írt fel utrogestant a vetélés miatt, és szerencsére most már ott tartunk, hogy a 13 hetet töltöm holnap.

Elmondhatatlan élmény volt, mikor először hallottuk a szívverését, és a héten láttuk először, hogy mennyire aktív, forgott, kapálozótt, meg sem állt. :)))

Kedden meg ma voltam Down-kór szűrésen, remélem jók lesznek az eredmények!

És Te hogy vagy?

Mikor mész orvoshoz?

12 hetes km

2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az elejét úgy akartam írni, hogy közel egy évig... bocsi! :)
2010. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát annyira nem vagyok jól,fáradok,álmosodok,émelygek és ma nagyon fájt a fejem.Kissé lüktetget a hasam alja,szúrkálgat,és mindíg azt hiszem valami folyik belőlem rohanok a wc-re de hál istennek semmi.

A szárazság átváltott kevés fehéres valamibe.

Hogy mikor megyek orvoshoz?Nem is tudom mikor kéne mennem?Lehet még nem lát semmit,de jövőhéten mindenképp elmegyek.Az uccsó mensim dec 26-31 tartott.Most mennyi idős lehetek?Ja és kb 28-30 napos ciklusok.


Köszi,hogy leírtad,veled mi a helyzet,látod annyi rossz után mégis csak megérkezett a gólya:) :)

Biztos beképzelem de nem tudom behúzni a hasamat...fel vagyok puffadva.

2010. jan. 28. 17:44
 16/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 4 hetes és 6 napos vagy, tehát holnap már 5 hetes babás leszel. :)

Szerintem jövőhét vége felé nyugodtan menj el, már majdnem 6 hetes leszel, akkor már látni fogja a petezsákot, sőt lehet, hogy már a szívcső is pulzálni fog. Úgyis pár hét múlva visszarendel.

Az álmosság, a fáradtság normális. Ne tudd meg, volt, hogy napokig nem bírtam felkelni, mert semmi erőm nem volt.

Folyásom nekem is van, a mai napig, de nem okoz semmi panaszt. Csak ne idegeskedj, mert az nem tesz jót!

A puffadás jaj ne is mond, én is olyan puffadt voltam, meg még most is olyan vagyok, hogy csak naaa. Már az elején mondtam, olyan vagyok, mint egy 5 hónapos terhes. :)

Szóval ne tessék aggódni, hanem örülni, és sokat pihenni! :)

Igen, örülök, hogy a gólya minket is meglátogatott. :)

Ja, és október 3-ra leszel kiírva. (ezt 29 napos ciklussal számoltam) Ha 28 napos,akkor október 2, ha 30 napos a ciklusod, akkor október 4.

13 h km

2010. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök,hogy újra jelentkeztél:)

Most minden fontos infót megtudtam tőled és meg is nyugodtam kicsit.

Nem idegeskedek,inkább ülök a gép elöt az leköt,elterel.Most úgy is itthon vagyok,még jövőhétre is kiírt a háziorvos nem létező náthával,pont most voltam nála:)

Őszintén megmondtam,hogy mi van,lehet babás vagyok,de amíg nőgyógyász nem mondja ki az áment,írjon már ki táppénzre,hogy munkahely felé is le legyek igazolva.Úgyhogy most van időm pihizni.

Tudod azért vagyok kissé parázós most,mert rengeteget olvasok olyan történeteket itt a gyakorin,hogy pozi teszt aztán vetélés,pozi teszt mégse volt baba stb.

Ezt sz@r ám olvasni.

Biztos hülyének nézel és azt hiszed bebeszélem magamnak,de alul a szeméremdomb felett bizony érzek egy kis dudort:)Hajnalban erősebben tapintható estére nehezebben.Ahogy utána néztem mandarin nagyságú most a méh,talán ezért érzem:)

A babám meg kezd csikóhal formát ölteni:)

Étvágytalan vagyok,megkívánok kajákat de két falat után nem kell,viszont nagyon szomji vagyok állandóan.

És álmos,álmos,álmos:)

Na most nagyvonalakban ennyi,ha lesz kedved írj.

2010. jan. 29. 10:47
 18/28 anonim ***** válasza:

msn vagy skype? Egyszerűbb lenne :)

13 h km

2010. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Oké írok mail-t!
2010. jan. 29. 11:18
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság? Voltam fent msn-en is, de nem voltál. Leszel valamikor?

Puszi:

13 h km

2010. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!