Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hahó lányok, ki tesztelt most...

Hahó lányok, ki tesztelt most a napokban pozitívat? Én pont ma és szeretnék "friss Kismamis" klubot!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
juj, hát ez annyira szupcsi!!! :))))
2010. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
gratula.. van görbéd?
2010. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok válaszolók!

Igen szerintem is "szupcsi".

Tudom egy pozi teszt még semmit nem jelent,de 2 év után nekem a világot jelenti:)


Ez volt az első hónap,hogy se hőgörbe se ovuteszt,se görcsölés,nem is gondoltam a babatémára,azt se tudom mikor foganhatott és tessék,sikerült!


Akik válaszoltatok,ti is teszteltetek pozit vagy még várjátok a pozit? :D

2010. jan. 26. 17:12
 4/28 anonim ***** válasza:
én egy hete teszteltem pozit:)tegnap voltam dokinál 4hetes vagyok:)puszi 21L
2010. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Mi volt a dokinál,mit mondott?

Neked van megjön érzésed?

Nekem van valamint nyilalgat a méhem,valszeg nyúlnak a méhtartó szalgok.(evvel nyugtatgatom magam)

Én még ezt a hetet megvárom és jövőhét elején megyek dokihoz.

Remélem lát majd petezsákot:)

Gratulálok magunknak:)

2010. jan. 26. 19:29
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívből gratulálok nektek!!!!Remélem én is mihamarabb csatlakozhatok a klubbhoz!! :-)
2010. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A méhtartó szalagok ilyen korán nem nyúlnak! :))))

Egyébként nekem is volt mindjárt megjön érzés, szúrkálás, ez teljesen normális. A megjön érzés a 8. hét körül múlt el.

Gratulálok! Minden jót!

12 h km

2010. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó,neked is gratula a babádhoz.

Tudom,hogy a mensis görcs,szúrkálás normálisak,csak még annyira szokatlan az egész helyzet:)

és állandóan aludnék komolyan...most is álmos vagyok.

2010. jan. 27. 15:20
 9/28 anonim ***** válasza:

Tudom. :) Nekem is hihetetlen volt az egész, már 10 hónapja vártunk rá. :))) Álmosság? Húúú... a 10. hétig szinte fel sem bírtam kelni, annyira gyenge voltam, és fáradt, semmire nem voltam jó! A férjem már ügyeletre akart sokszor vinni, mert azt hitte, tuti benyeltem valami vírust. :))))

Ha fáradt vagy, pihenj, szüksége van a szervezetednek a pihenésre, mert nagy változásokon megy keresztül.

Sok boldogságot kívánok, és rosszullét mentes napokat. :)))

12 hetes km (az utolsó válaszoló)

2010. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességedet,megfogadom amit írtál és sokat pihenek.Hiszen ez a 9 hónap RÓLAM és a BABÁMRÓL szól,a munka megvár:))

és nincs több idegeskedés,görcsölés,ovu teszt,hőmérő....

Istenem annyira megkönnyebbültem el se hiszed:)

2010. jan. 27. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!