Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 60 évesen lehet még egy babát...

60 évesen lehet még egy babát összehozni?

Figyelt kérdés
én 60 éves vagyok,de a feleségem csak 24.és nagyon szeretnénk egy közös gyereket.az együttlétekkel nincs probléma,azok elég sürüek,de sajnos még eddig nem sikerült.
2010. jan. 26. 08:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló,nagyon köszönöm.
2010. jan. 26. 11:05
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne sikerülhetne!És ne foglalkozz a sok kritizálóval!Én csak sok sikert szeretnék kívánni és mindent bele!Szorítok,hogy összejöjjön!Mellesleg hogy-hogy ilyen sokára hoztátok meg a közös gyerek kérdést???
2010. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó.én nagyon sokáig tiltakoztam ellene,pont a korom miatt,de beláttam hogy talán mégsem lenne rossz egy csöpség,és a feleségem is szeretném vel boldoggá tenni,persze én is nagyon örülnék neki.
2010. jan. 26. 11:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet gyereketek, és nem vagy öreg. A szüleim is 60 évesek, de nem néznek ki 50-nél többnek és az élet nem ér véget 65-70 évesen. Igazad van, most kell élni amíg lehet. Titeket pedig csajok, akik durva lehúzó válaszokat írtatok, nem értelek. Itt ezen az oldalon, mindig nagy az összefogás, legalább is én ezt tapasztaltam és most nagyot csalódtam. Ti is lesztek 60 évesek és belül csak 18-nak fogjátok érezni magatokat, de majd lenéniznek meg anyókáznak és nagyon szar lesz.
2010. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ez nagyon biztató volt.
2010. jan. 28. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!