Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 60 évesen lehet még egy babát...

60 évesen lehet még egy babát összehozni?

Figyelt kérdés
én 60 éves vagyok,de a feleségem csak 24.és nagyon szeretnénk egy közös gyereket.az együttlétekkel nincs probléma,azok elég sürüek,de sajnos még eddig nem sikerült.
2010. jan. 26. 08:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h sikerülhet, miért ne? Menjetek el vizsgálatra, ha 1 évig nem sikerül. Sok sikert nektek!!!
2010. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Egy gyereket fel is kell nevelni, nem csak összehozni. Erre elég kicsi az esélyed ennyi idősen.
2010. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nemzőképessége sokkal tovább megmarad, mint a nők termékenysége! Szóval egyáltalán nem lehetetlen. Emellett a hibás gének már fiataloknál is bőven előfordulhatnak, nem csak a koron múlik. A beszólásokkal ne törődj, senkinek semmi köze a kapcsolatotokhoz! Szeretem, mikor valaki azt írja, ő bizony csak 30 éves kora alatt fog gyereket vállalni...ha-ha..majd meglátja, mit hoz neki az élet.
2010. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
24 éves és most lesz 8 éves a gyereke? az széép
2010. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.azt én is nagyon jól tudom,de nem lehet tudni meddig élünk.és gondolom,amiért ennyi idös vagyok még én is örülhetek az élet csodáinak.vagy nem?
2010. jan. 26. 10:10
 16/25 A kérdező kommentje:
az elözö kommentet a 9:58-asnak szántam.
2010. jan. 26. 10:13
 17/25 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak akár 100 éves korukban is lehetnek apák, a nemzőképességüket a kor alig befolyásolja. Bár az is igaz, hogy az apa életkora is szerepet játszik a kromoszómarendellenességek kialakulásában. idősebb apától nagyobb valószínűséggel születik pl Down-kóros baba, mint fiataltól. Ettől függetlenül igen, lehetsz apa.


Kérdés csak az, hogy megéred-e, hogy leérettségizzen. Azért ezt is vedd számításba.

2010. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg Downos lenne a baba, azt ebben az esetben hamarabb felfedezik, hiszen az apa kora miatt biztosan ajánlani fogják a genetikai mintavételt..ellentétben a fiatal szülőkkel, ahol nem.
2010. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 26. 10:24
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Ahogy többen is írták, igen lehetsz apa, de tényleg jó lenne előtte ey alapos kivizsgálás mind a kettőtöknek. Az már egy telesen más kérdés, hogy láthatod-e felnőni, ilyen korban már inkább dédinek kellene lenni, mint kispapának, de ez csak is a ti döntésetek, ebbe nem szólhat bele senki. Kívánom, hogy sikerüljön a várva-várt baba és egészségben, szeretetben tudjátok felneveli.
2010. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!