Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ugy, hogy nem...

Teherbe eshetek ugy, hogy nem hatol belém, hanem csak oda a nemiszervem szélére folyik az ondó?

Figyelt kérdés
nem bennem ment el, hanem a hasamra, és a nemiszervem szélére folyt az ondó. a nemiszerv széléröl bejuthat a hüvelybe?
2014. okt. 29. 15:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a forditást. remélem nem lessz gond. egy pár napja már késik, de mivel nem szedek gyógyszert,nem rendszeres. csak ilyenkor aggodik az ember. nem szeretnék gyereket.
2014. nov. 1. 08:55
 12/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor mar csinalhatsz tesztet. Csinalj egyet es nem fogsz idegeskedni. Nekem utana miindig meg is jott, mert megnyugodtam gondolom. (a video megosztos voltam)
2014. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást. én ugy olvastam, 2 hétnek is elkell telni, mire a teszt kimutatja. bár jönne meg, és hálás lennék érte a jó Istennek! már jobban vigyáznánk.
2014. nov. 1. 13:57
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok biztató választ! 1 hét kimaradás után hála istennek, megjött!!!!!

az elmult egy hetet, azt hittem nem birom ki, annyira bevoltam parázva! egy lecke volt, jobban fogunk vigyázni. nagyon örülök, hogy nem lett belöle terhesség. köszönöm mégegyszer a válaszokat, segitett valamelyest megnyugtatni.talán az idegeskedés miatt is késhetett.kész voltam, de nagyon.

2014. nov. 3. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!