Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ugy, hogy nem...

Teherbe eshetek ugy, hogy nem hatol belém, hanem csak oda a nemiszervem szélére folyik az ondó?

Figyelt kérdés
nem bennem ment el, hanem a hasamra, és a nemiszervem szélére folyt az ondó. a nemiszerv széléröl bejuthat a hüvelybe?
2014. okt. 29. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ekkora véletlenek nincsenek.
2014. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát ha jut a nemiszervem szélére,(a hüvelybementehez), de ott kivül, alul, akkor az nem jut be?
2014. okt. 29. 15:22
 3/14 anonim válasza:

Hogy kívülről befolyik, annak kicsi az esélye.

Annak azonban sokkal nagyobb, hogy még aktus közben az ejakuáció előtt beléd jut egy kis ondó.

A megszakított közösülés nem egy biztonságos fogamzásgátlási mód!

2014. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elmentem utánna gyorsan lezuhanyoztam.lehetséges alul is lehetettet ondó, de be a hüvelybe nem hiszem,hogy került.(bocsánat, csak nincs akit megkérdezzek)
2014. okt. 29. 15:24
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem bennem ment el, besem rakta, hanem én felülröl "simogató "mozdulattal ingereltük egymást.be nem tette, csak én a nemiszervemmel simogató mozdulatokat végeztem az ö nemiszervén.
2014. okt. 29. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WRpKabYJ8bU


Ha tudsz angolul es segit. De a valasz igen. Persze kicsi az esely de van. Megprobalom magyarul megkeresni a videot, ha megtalalom azt is beillesztem ide.

2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2014. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
megnézném magyarul, mert angolul nem tudok. köszönöm. bár a tényleges állást jobb szeretném tudni.te letudod forditani, amit átküldtél? abban mit ir? csak akkor lehet terhesség, ha bent megy el? a bejáratnál éri a sperma, nem jut be, hogy megtermékenyüljön?
2014. okt. 31. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia. Az angol video, amit kuldtem pont arra hivja fel a figyelmet, hogy akkor is lehet egy no terhes ha a sperma csak a nzilas kozeleben van, szelen. Mert nekik epp az a dolguk hogy felusszanak. Az egesz arrol szol, hogy nem csak akkor maradhatsz terhes, ha benned megy el a hapsi. Mert akkor is ha csak bedugja kicsit es kihuzva megy el, mert elotte is jon belole kicsi es a fogamzashoz egy sperma eleg. Persze az esely kicsi, mint pl amikor gyogyszert szedsz, de azert eleg sok van kozuluk is akik megis terhesek lettek. meg gyogyszerrel is. Inkabb ne jatszadozzatok vele, ha nem akartok nem vart babat. Az Abortusz meg borzalmas, ugyhogy inkabb ovatosan.

Sajnos nem talaltam meg magyarul. Bocsi, de ez a lenyege. Remelem nincs gond, mert tudom milyen en is mindig attol rettegtem, hogy nem kivant terhessegem lesz, meg akkor is ha mi mindig ovatosak voltunk. Inkabb vigyazzatok!!!!!!!

2014. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
+ nekem is volt ilyen, hogy kivulre folyott, mikor meg szerencsetlenkedtunk az elejen, de szerencsere nem lett baj. Gondolod van baj vagy csak elore aggodsz? Esetleg mar kimaradt a mensid? Hany eves vagy?
2014. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!