Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakítással védekeznek...

Akik megszakítással védekeznek minden hónapban tesztelnek vagy csak majd max ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Én is így vagyok a barátommal.Megszakítjuk kb fél éve,baj még nem volt belőle.Valószínűleg azért mert egymás után nem szoktunk másodszorra össze bújni,és mindig időben kiveszi.Az elején tesztelgettem de mindig negatív volt,így már nem szoktam.Vagy érdemes lenne?Az hogy a megszakítás nem védekezés tudom,ennek tudatában szexelünk odafigyelve,senkinek nem terhe felvilágosítani engem :) Néha viszont csak eszembe jut a kíváncsiság,és az a fura gondolat hogy csak észre venném ugye?Az hogy észre venni úgy értem,hogy van hogy 30,van hogy 24 napos a ciklusom,s van hogy 5napig is elhúzódik a menzeszem erősebb vérzéssel,nyálkahártya darabokkal,s van hogy csak 2 napig tart s inkább pecsételés nagy része.25l

2014. okt. 22. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2 évig alkalmaztuk ezt a módszert de sosem teszteltem, nem értem miért kellene minden hónapban tesztelni...
2014. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!