Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással "védekezne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással "védekeznek": nem féltek, hogy teherbe estek? Olyantól kérdezem, akik nem szeretnének babát.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem féltem.. De mostanában jött rám, h még a gyógyszer sem biztos, meg a menszesz idején történő szex sem, szóval mostmár azt hiszem félek....
2012. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 atilis ***** válasza:
Mi van? A gyógyszer nem biztos....hát be is ba*szna ha nem lenne az, 99,99999%-os biztonságot jelentenek, szóval szedj gyógyszert. A megszakításnak semmi értelme nincs, mert az előváladékban lehetnek hímivarsejtek. Ha nincs gyógyszer, addig óvszer, ha van, akkor meg a megszakításnak semmi értelme.
2012. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. : semmi sem biztos, olvass csak utána hányan lettek gyógyszer mellett is terhesek. Konkrétan én is 2 embert ismerek. Nyílván az esélye minimális, de van.
2012. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szedi valaki a fog.gátlót akkor valóban 99.99% -ban véd,ergo nem lehet senki terhes!!! Ha meg az lett,akkor vagy nem vett be egy szemet /amit egyszerűbb inkább titokban tartani,ugyebár.../,vagy hányt/hasmenése volt,és nem szívódott fel a bogyó,vagy antibiotikumot szedett,vagy számos oka lehet ennek,de aki rendesen szedi,az nem lesz mellette terhes! Ja és a megszakítás az nem védekezési módszer.Tévedésben él,aki azt hiszi,hogy az.De nyilván jobb minden hónapban izgulni,hogy megjön vagy nem...
2012. szept. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 2 évig védekeztem így, nem lettem terhes. Nem féltem, mert a pasimnak minimális előváladéka volt. Persze van olyan, aki nagyon folyik, olyannal nem merném ezt csinálni.

Naptár módszerrel kombináltuk. Tehát a termékeny napokon óvszerrel, egyébként megszakítással. Én nem lettem terhes, de ha te mégis az leszel, ne rám haragudj.

Egyébként meg utána amikor akartam elsőre összejött a baba, szóval nem vagyok meddő, mielőtt ezzel jönnétek.

De nem mindegyik pasi szereti, a férjem pl. nem hajlandó rá.

2012. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
08:01-esnek.Szerintem a kérdező nem naptárazgat....És tudtommal nincs összefüggésben az előváladék mennyisége azzal,hogy mennyi lehet benne a hímivarsejt.Neked azért a szerencse is benne volt a pakliban,lássuk be!
2012. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mmano88 ***** válasza:

Mi gumival védekeztünk, csak egyszer-kétszer gumi nélkül megszakítással és terhes lettem.. Írass gyógyszert!!

24N

2012. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok barátnőm van akik megszakításossal csinálják és még egyikük sem lett terhes. Szerintem nagyon kicsi rá az esély.
2012. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az hogy ki milyen körülmények között lesz terhes vagy pont nem lesz az nagyon sok mindentől függ. 4 év alatt 1x sajnos én is terhes lettem megszakítással, de azóta sem.
2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!