Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baráti körömből szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráti körömből szinte mindenki megszakítással védekezik. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mindig mesélik, hogy idő előtt "kiveszi" a srác meg minden, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy vállalhatják a rizikót. Ráadásul nem 1-2 alkalommal, hanem mindig így csinálják!

Szerintetek ez normális?


2012. júl. 11. 12:21
1 2
 1/17 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
25%
Ha elég gyorsak akkor csinálják.Ne tartozzon rád.Ha váratlan gyerek lesz az az ő hibájuk
2012. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sok embernél működik. Én is csináltam éveken át és semmi nem lett belőle.
2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

a megszakítás nem védekezés.

bármikor bejuthat előváladék ami tartalmazhat annyi spermát,amennyi épp elég a fogantatáshoz,pláne ha peteérés időszakában van a hölgyike...


de ha akarnak kisbabát akkor csak védekezzenek így, aztán vagy sikerül vagy nem

vagy örülnek vagy nem, aztán ne sírjon ha pozitív lesz a teszt, vagy rohanhat abortuszra..


na de mindegyis

2012. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Antimod ***** válasza:
91%

Hülyeség, ráadásul betegségek ellen nem véd.

Én ismertem olyat, aki így "védekezett". A fia idén már 8 éves.

2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy felelőtlenek. Ugyan kérdezd már meg tőlük, hogy mégis mit tennének, ha mégis összejönne a gyerek. Gondolom egytől egyig kapartatnának.

Talán értelmesebb emberekkel kellene barátkoznod.

2012. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

azt h uninteligens emberekkel haverkodsz. Abba bele sem gondolnak h mi van ha véletlen egyszercsak becsúszik. Mehet az abortusz ami lelkileg tönkreteszi a csajt (még ha nem is akarja a babát) és akár meddő is lehet.

De ez húúú de jó mert xynak bejött évekig. Jah csak senki nem tudhatja h nem-e ő lesz az akinek egyszercsak becsúszik. Nem értem miért olyan nagy dolog normálisan védekezni. Gumi, tabletta, krém, kúp....... stb. Annyi módja van

2012. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagy meddőség. Arra még nem gondoltál, utolsó? Lehet, hogy veled vagy a pároddal gondok vannak...
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk igen. Az meg a másik h ki milyen termékeny. Lehet h se te se az asszony nem vagytok túlzottan és azért nem lesz baba belőle. Meg am orvostól hallottam h előfordul olyan is h az első spriccet még nem érzi a férfi és azt hiszi h időben kivette
2012. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Szóval fingos sincs róla, hogy lehet-e egyáltalán gyereked, de vered a melled, hogy mekkora ász vagy.

Tudod dolgoztam kórházban, és bizony láttam, hogy milyen gyakran jönnek kaparásra az olyan hölgyemények, akik megszakítással védekeztek.

Felelőtlen f.sz vagy. Gondolom ha mégis összejönne a kölyök, akkor k.vagyorsan lelépnél, vagy lefizetnéd a nőt, hogy vetesse el.

Mert te tipikusan az a fajta vagy, aki a tettei következményeit már nem vállalja.

2012. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Tapasztalatlan neked anyád meg apád h egy ilyen balfa.szt csináltak és még arra sem tanították meg h kell normálisan védekezni. Gyökér

Tudod eszem is több van mint neked mert én inkább beveszem a tabit minth aztán kaparjanak. Mondjuk a pasim sem akkora balf.asz mint te és nem kockáztatna

De aztán a nőd is jó értelmes lehet. Majd rájön a kaparás után...

2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!