Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik megszakítással védekeznek...

Akik megszakítással védekeznek, azok minden alkalommal így csinálják, vagy csak a rizikós napokon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,helyesen a kérdésem így szólt:Akik megszakítással védekeznek,azok minden alkalommal így csinálják,vagy a rizikós napokon azért védekeznek mással is?
2012. jún. 8. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A megszakítás nem védekezési forma.
2012. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem válasszatok más védekezési módot. Mi is CSAK megszakítással védekeztünk (nem csak a rizikós napokon), aztán most 4 éves a lányunk... De hogy jót is írjak, mivel 3 gyereket terveztünk ezért már 2 a kisebbik lányunk és a kisfiúnk szeptemberbe szüleik.

Még szerencse, hogy 27/29 évesek voltunk mikor megfogant a nagyobbik lányunk és nem álltunk rosszul sem anyagilag. Ezután tuti más módszert fogunk választani.

2012. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A rizikós napokon óvszert használunk. Mindig tudom mikor van peteérésem, a ciklusom napra pontos, és erősen érzem is, így az azt megelőző napokban, és utána még pár napig óvszerrel védekezünk. (Egyébként ha mégis valahogy becsúszna a baba, akkor megtartanánk.)
2012. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék így védekezni csak kiváncsi vagyok,8 évig tabit szedtem, kb másfél éve hagytam abba,azóta van egy 3 és fél hónapos fiam,nem védekezünk most sem mert nagyon gyorsan szeretnénk egy tesót.Lehet hogy már sikerült is,3 napja,émelygek,szédülök és állandóan édességet ennék,pedig nem is szeretem.Hétvégére nemvárom :-)Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jún. 8. 11:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy butaság amit írok,de akkor ennek a "védekezési módnak"van több változata is.PL. I.mindig kiveszi a pasi,sose használnak mást

II.mindig kiveszi a pasi de a rizikós napokon gumit is használnak

III.nem veszi ki a pasi csak a rizikós napokon

2012. jún. 8. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig ezzel "védekezünk" és nem lett gond.Én érzem a peteérésem,és ebben a hónapban pl.pont aznap is szeretkeztünk.Nekünk évek óta bevált ez a módszer,bízom a páromban,még soha nem lett baleset.De csak akkor ajánlom ezt ha nem probléma ha becsúszik egy baba.
2012. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!