Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, meg szeretném...

Terhes vagyok, meg szeretném tartani a babát, de édesanyám nem engedi. Hogy tudnám megbeszélni vele?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és terhes. Meg szeretném tartani a babát, de anya hallani sem akar róla. Párommal 4 éve vagyunk együtt, Ő is vállalná. Így alakult, de én nem szeretném elvetetni...

Hogyan tudnék a baba mellett érvelni anyánál?? Hogy tudnám meggyőzni ???


2010. jan. 24. 13:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

10:14 Az lesz az lesz. :))) Már eldöntöttem, hogy nem engedem magam rábeszélni az abortuszra.

Köszönöm!! :))

2010. jan. 25. 12:06
 22/27 anonim válasza:
0%
Tartsd meg, anyukád majd kettőtöket felnevel ügyesen, aztán a gyermekedenek is lesz 18 évesen egy gyereke, s anyud nyugdíjason majd eljár s azt is eltartja...Az ilyen felelőtlen emberek miatt, mint ti kellene a felnőtt korhatárt 20 évre tenni. Mindenki csak azt sorolja, h mi van ha...több pénzt fogsz keresni az érettségi diplomáddal, v mi van, ha a barátod szülei téged is eltartanak, ha anyukád melléd áll? De gondoltál te arra, h mi van ha nem, és nem egy- két év távlatokban kell gondolkodni! És kedves fenti válaszoló...igen, valóban van egy fajta "mozgás", amít 6 hét körül észlelhet a kismama, de az még csak egy fajta mozgás, az úgynevezett area cardiogenica mozgása, de nem szívverés...8adik héttől lesz csak az...
2010. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Na, alakul, az előbb még 3 hónapig sejtzigóta volt csupán, most akkor már mindenki szerint legkésőbb 2 hónaposan ver a szíve...

Aztán öljük meg az életet, vállalva, hogy esetleg soha többé nem lehet gyerekünk. Pedig van párunk, aki vállal minket, eltart.

Mert mi van, ha mégse és akkor jaj, mi lesz... Azért itt nagyobb az esélye a szerencsés kimenetnek, úgy látom, mint a jaj, mi lesz típusúnak.


Ez van, ő se így tervezte, de ha már ez történt, legalább próbál felelős döntést hozni. Senki nem állította, hogy könnyű lesz a dolog, ezzel tisztában van.

2010. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretné anyukád, mert nem akar 34 évesen nagymama lenni :) Komolyak vagytok nagyon.

ON: Szerintem tartsd meg. Párod mennyi idős? Mikor tudnátok magatokat eltartani?

2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szia.mikor én szültem a kisfiamat még be sem töltöttem a 17-et.nekem eszembe sem jutott volna elvettetni,mert az egy kis élet a testedben.én azóta sem bántam meg semmit,és hozzátenném nem voltam a legjobb anyagi háttérrel felszerelve.és mi történt semmi.ma van egy makk egészséges 8 éves kisfiam.szerintem ülj le anyukáddal és probáld elmondani neki öszintén hogy te mit érzel,és mit szeretnél.sok sikert neked!
2010. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet, hogy alakult a dolgotok?
2010. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Megtartottuk a babát, a párommal külön költözünk anyutól!
2010. febr. 14. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!